tipos BRATISLAVA 19. července (WBN / PR) – To, že za málo peněz může být hodně radosti potvrzuje i výsledek středečního losování ve hře LOTO. „Hráč, který uzavřel sázku na tři tipy ve hře LOTO za vklad 2,10 eura v jedné ze sběren v Nitranském kraji, si na svůj účet bude moci připsat fantastickou částku – 1 323 904,26 eura,“ informoval mluvčí společnosti Tipos, národní loterijní společnost, as Rastislav čepele. Dodal, že štěstí přinesly hráči čísla vylosované v druhém tahu hry.

Jak dále mluvčí uvedl, jde v pořadí o pátý jackpot a zároveň o druhý nejvyšší letošní jackpot, který padl ve hře LOTO. „Zatím nejvyšší letošní jackpot padl v druhém tahu hry LOTO 8. dubna. Měl hodnotu 2 892 046,43 eura. Vyhrál ho hráč se sázkou uzavřenou v Trenčínském kraji, „připomněl mluvčí. Fantastická výhra se tehdy v druhém tahu kumulovala od konce října 2011 a aktuální se řadí na 8. místo v žebříčku deseti nejvyšších výher v evidenci společnosti Tipos.

Ve hře LOTO se však stále hraje v prvním tahu o megajackpot 5 849 708,06 eura. Ten může padnout už v nedělním losování. „Pokud se tak stane, bude to třetí nejvyšší výhra, jakou společnost Tipos vyplatí ve své historii,“ uvedl čepele. Na prvním místě stále kraluje výhra z ledna 2009, kdy šťastný hráč vyhrál prostřednictvím internetové sázky ve hře LOTO přes 11 milionů eur. Na druhém místě je výhra ze hry Euromilióny, která padla loni v červnu a měla hodnotu téměř 7,8 milionu eur.

Tipos, národní loterijní společnost, as přijímá sázky na číselné loterie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a Euromilióny kromě standardních sběrných míst i prostřednictvím internetu přes stránku www.tipos.sk, tak prostřednictvím SMS zpráv zasláním bezplatné prázdné SMS zprávy na číslo 3333.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.