tipos BRATISLAVA 5. července (WBN / PR) – Ve hře LOTO se nyní hraje o miliony v obou tazích. Už nedělní losování tak může změnit život nejednomu z hráčů. „V prvním tahu číselné loterijní hry LOTO se aktuálně hraje o neuvěřitelný megajackpot 5 587 850 eur. I hlavní výhra ve druhém tahu může udělat některého z hráčů milionářem. Její výška je 1 060 855,40 eura. Stačí jen uzavřít sázku ve hře LOTO, „informoval mluvčí Tipos, národní loterijní společnost, as Rastislav čepele.

Společnost Tipos po středečním losování přesunula do prvního tahu hry LOTO dvoumiliónovou prémii, o kterou se hrálo od 27. května do 4. července. „Ani letos jackpot s prémií 2 000 000 eur nepadl,“ konstatoval mluvčí. Pro hru o prémii nutné uzavřít sázku minimálně s jedním tipem a zvolit si i doplňkovou hru JOKER. „Nyní lze fantastickou sumu vyhrát bez těchto podmínek. Čili stačí uzavřít sázku na jeden tip, sloupec za 0,70 eura. Samozřejmě, že s větším počtem podaných tipů roste i pravděpodobnost výhry, „dodal čepele. Hráči si už jen vyberou, zda budou věřit svým šťastným číslům či náhodnému výběru a sázku uzavřou v některé ze sběren. „Společnost Tipos také nabízí možnost uzavřít lotů sázku i prostřednictvím internetu či SMS služby. Ve hře LOTO se losuje zpravidla každou středu a neděli, „uvedl.

Ve hře LOTO padli letos zatím pouze 4 jackpoty. „Nejvyšší letošní jackpot padl 8. dubna v druhém tahu hry LOTO a měl hodnotu 2 892 046,43 eura. Zároveň šlo o první letošní jackpot, který padl v této oblíbené loterijní hře. Kumuloval od října 2011, „připomněl čepele. Ostatní tři letošní padlé jackpoty dosahovaly výšku od 300 000 do 379 216 eur.

Pokud by v neděli padl přes 5,5 milionový jackpot v prvním tahu hry LOTO, tato výhra by se dostala na třetí místo v žebříčku výher , které společnost Tipos vyplatila svým hráčům. „Na prvním místě stále kraluje výhra z ledna 2009, kdy šťastný hráč vyhrál prostřednictvím internetové sázky ve hře LOTO přes 11 milionů eur. Na druhém místě je výhra ze hry Euromilióny, která padla loni v červnu a měla hodnotu téměř 7,8 milionu eur, „uvedl mluvčí.

Tipos, národní loterijní společnost, as přijímá sázky na číselné loterie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a Euromilióny kromě standardních sběrných míst i prostřednictvím internetu přes stránku www.tipos.sk, tak prostřednictvím SMS zpráv zasláním bezplatné prázdné SMS zprávy na číslo 3333.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.