tipos BRATISLAVA 16. srpna (WBN / PR) – Před třemi dny padl ve hře LOTO fantastický jackpot – přes 6,3 milionu eur. A už ve středu udělalo LOTO radost dalšímu hráči, který vyhrál výhru v prvním pořadí. „Jackpot padl ve druhém tahu. Vyhrál ho hráč se sázkou uzavřenou v Zlínském kraji. Na svůj účet si bude moci připsat příjemných 535 555,72 eura, „informoval mluvčí společnosti Tipos, národní loterijní společnost, as Rastislav čepele. Dodal, že vítězná sázka byla uzavřena na jedno losování, obsahovala 5 vlastních tipů a hráč si zvolil i doplňkovou hru JOKER. „Vklad hráče do hry měl hodnotu 3,85 eura,“ uvedl.

Mluvčí dále dodal, že jde o sedmý letošní lotů jackpot. „Jackpot, který padl ve středečním losování, je dosud zároveň čtvrtým nejvyšším ve hře LOTO v tomto roce. Před ním se z pohledu výšky výher nacházejí tři milionové výhry. Nejvyšší padla 12. srpna, měla hodnotu 6 317 276,75 eura. Druhá nejvyšší, která padla 8. dubna, měla hodnotu přes 2,8 milionu eur. V pořadí třetí nejvyšší měla hodnotu přes 1,3 milionu eur a padla 18. července, „uvedl mluvčí.

V Trenčínském kraji byla uzavřena i sázka ve hře LOTO 5 z 35, na kterou připadla výhra v prvním pořadí. „Hráč uzavřel sázku na 6 vlastních tipů a zvolil si i doplňkovou hru JOKER. Jeho vklad měl hodnotu 2,15 eura. Na svůj účet si bude moci připsat 14 343,68 eura, „uvedl mluvčí.

Jde již o 18 jackpot, který padl ve hře LOTO 5 z 35. „Při hře LOTO 5 z 35 se opět potvrdilo, že je to číselná loterie s nejvyšší šancí na získání hlavní výhry,“ konstatoval čepele. Dosud nejvyšší jackpot v „malém Lote“ zaznamenali ve společnosti Tipos 19. února 2012. „Šlo zároveň o první letošní jackpot, který padl ve hře LOTO 5 z 35. Měl hodnotu 118 581 eur,“ připomněl.

Od 16. května 2012 se pět výherních čísel pro „malé loto“ losuje dvakrát do týdne – ve středu av neděli. Ke hře LOTO 5 z 35 přibyla i doplňková hra JOKER, společná i pro hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patří mezi číselné loterie s malým základním vkladem na jednu sázku, hodnota jednoho tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno losování hry LOTO 5 z 35 s doplňkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráče jen na 2,15 eura.

Tipos, národní loterijní společnost, as přijímá sázky na číselné loterie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a Euromiliony kromě standardních sběrných míst i prostřednictvím internetu přes stránku www.tipos.sk, jakož i prostřednictvím SMS zpráv zasláním bezplatné prázdné SMS zprávy na číslo 3333.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.