tipos BRATISLAVA 13. srpna (WBN / PR) – vylosované čísla ve hře LOTO – 1, 11, 12, 24, 30 a 48 stojí za fantastickou výhrou. „V nedělním losování hry LOTO padl v prvním tahu hry neuvěřitelný jackpot v hodnotě

6 317 276,75 eura. Tuto částku si bude moci na svůj účet připsat hráč, který uzavřel sázku v Trnavském kraji, „informoval mluvčí společnosti Tipos, národní loterijní společnost, as Rastislav čepele. Jak dále uvedl, sázka byla podána na tři losování hry LOTO. „Šťastný hráč si podal plný tiket, t. j. 10 tipů, resp. sloupců. Čísla si zvolil sám. Do hry vložil 21 eur, „dodal čepele.

Letos padlo dosud ve hře LOTO šest jackpotů, z toho pět ve druhém tahu. „Z nich jsme milionové výhry zaznamenali 8. dubna a 18. července. První zmiňovaná měla hodnotu přes 2,8 milionu a druhá přes 1,3 milionu eur, „informoval mluvčí.

Přes 6,3 milionový jackpot je druhým nejvyšším, jaký padl v historii hry LOTO. Na prvním místě stále kraluje výhra z ledna 2009, kdy šťastný hráč vyhrál prostřednictvím internetové sázky ve hře LOTO přes 11 milionů eur. „Avšak v rámci žebříčku nejvyšších vyplacených výher z číselných loterijních her společnosti Tipos je na druhém místě výhra ze hry Euromilióny, která padla loni v červnu a měla hodnotu téměř 7,8 milionu eur,“ připomněl čepele.

Tipos , národní loterijní společnost, as přijímá sázky na číselné loterie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a Euromilióny kromě standardních sběrných míst i prostřednictvím internetu přes stránku www.tipos.sk, tak prostřednictvím SMS zpráv zasláním bezplatné prázdné SMS zprávy na číslo 3333.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.