tipos BRATISLAVA 18. června (WBN / PR) – V neděli se usmálo štěstí na hráče, který uzavřel v Žilinském kraji sázku ve hře LOTO a zvolil si i doplňkovou hru JOKER. Právě ta ho potěšila. „Šťastný hráč vyhrál příjemných 47 262,11 eura. Jde už o jedenáctý letošní jackpot, který padl v doplňkové hře JOKER, „informoval mluvčí společnosti Tipos, národní loterijní společnost, a. s. Rastislav čepele. Dodal, že zároveň jde o čtvrtý nejvyšší jackpot, jaký padl letos ve hře JOKER. „Zatím nejvyšší letošní Jokerovy jackpot padl v únoru. Šlo o rekordní výhru 203 709 eur, „uvedl mluvčí. Vyhrál ji hráč, který uzavřel lotů sázku s doplňkovou hrou v Nitranském kraji. V žebříčku pak následují výhry v hodnotě 81 610 eur a 57 991 eur. Podat si tip v hře LOTO nebo LOTO 5 z 35 spolu s doplňkovou hrou JOKER se tedy opravdu vyplatí.

Hra JOKER je doplňková hra k hrám LOTO a LOTO 5 z 35. Je to sázka na šestičíslí uvedené na potvrzení o uzavření sázky, které vytvoří generátor náhodných čísel. Výhra ve hře JOKER je dosaženo tehdy, pokud se vylosované čísla šestičíslí hry JOKER shodují přesně na příslušných pozicích s čísly nacházejícími se v šestičíslí platného potvrzení o uzavření sázky v části JOKER, při kterém je vyznačena možnost „ano“.

JOKER nyní může stát i za fantastickou výhrou ve hře LOTO. „Do 4. července se hraje prémiová hra LOTO. Prémii 2 000 000 eur získá hráč, který vyhraje jackpot v jednem ze dvou tahů hry LOTO a na své sázce bude mít zvolenou i hru JOKER, „uvedl čepele. Právě poslední číslo z Jokerovy šestičíslí rozhodne, zda si hráč k jackpotu připíše i dvoumiliónovou prémii. Pokud se vylosované číslo na této pozici shoduje s tím na potvrzení o sázce, může se hráč těšit z neuvěřitelné výhry.

Na hře o prémii se zúčastní všechny sázky, které v prémiovém období splní dané herní podmínky: sázka na jedno losování hry LOTO musí obsahovat alespoň jeden tip s doplňkovou hrou JOKER. Taková sázka vyjde hráče na 1,05 eura. „V prvním tahu hry LOTO se aktuálně hraje o 3 281 236,33 eura av druhém tahu o 751 056,53 eura. Jackpot v prvním tahu spolu s prémií může přinést některému z hráčů neuvěřitelnou výhru – více než 5,2 milionu eur. Taková výhra by se zařadila na třetí místo v pořadí výher, které vyplatila společnost Tipos svým hráčům, „dodal čepele. Na prvním místě v žebříčku vyplacených výher stále „kraluje“ výhra z roku 2009, kdy hráč vyhrál ve hře LOTO přes 11 mil.. eur. Druhé místo v pořadí zatím patří jackpotové výhře ve hře Euromilióny ve výši téměř 7,8 mil.. eur, kterou Tipos vyplatil loni.

Tipos, národní loterijní společnost, as přijímá sázky na číselné loterie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a Euromilióny kromě standardních sběrných míst i prostřednictvím internetu přes stránku www.tipos.sk, tak prostřednictvím SMS zpráv zasláním bezplatné prázdné SMS zprávy na číslo 3333.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.