V září startuje Národní bločková loterie, která má zintenzivnit boj proti daňovým únikům a daňovým podvodům. Výhry v měsíční hodnotě 120.000 EUR mají motivovat lidi, aby při každém nákupu požadovali i pokladní bločky. Nejvyšší výhrou bude 10.000 EUR.

Do loterie se může zapojit každý. Stačí zaregistrovat pokladní bloček vydaný registrační pokladnou od 1.září 2013 v hodnotě více než 1 EUR. První bločky z registračních pokladen bude možné zaregistrovat do loterie od 16.září, a to i přes internet, mobilní aplikace či zasláním SMS zprávy.

Formy registrace
· Na kterémkoliv sběrném místě Tipos, a to vyplněním kuponu údaji z bločku (DKP, datum, čas, suma) a jeho podáním. Za tuto registraci se platí poplatek 20 centů a obdržíte potvrzení o zaregistrování do loterie. Seznam více než 2.400 sběrných míst je na http://www.tipos.sk/Default.aspx?CatID=9 [1] .

· Prostřednictvím internetové stránky www.narodnablockovaloteria.sk [2] , kde se zadává vlastní emailová adresa a údaje z bločku (DKP, datum, čas, částka). Registrace přes internetovou stránku je bezplatná.

· Prostřednictvím mobilní aplikace pro smartphony. Aplikace jsou k dispozici pro i pro tablety s operačním systémem iOS a Android a je možné si je stáhnout přes Apple App Store, Google Play Store nebo na stránce www.narodnablockovaloteria.sk [3] . K registraci je zapotřebí stejně vlastní emailová adresa a údaje z bločku (DKP, datum, čas, částka). Registrace přes mobilní aplikace je bezplatná.

· Zasláním krátké textové zprávy (SMS) na zkrácené číslo 7777. Formát textové zprávy je DKPDKPDKPDKPDKPD dd.mm.rrrr hh: mm ssss, ss, kde DKPDKPDKPDKPDKPD je 16 nebo 17 – místní DKP pokladny,
· dd.mm.rrrr je datum vzniku pokladního dokladu, hh: mm je čas vzniku pokladního dokladu, ssss, ss je částka pokladního dokladu, například 6014567890123456 1.7.2013 10:23 100,00. Registrace prostřednictvím SMS je bezplatná, ale platí se poplatek za odeslání SMS.

· Nákupum zboží u vybraných prodejců, kteří automaticky zaregistrují doklad do loterie po nákupu, pokud jsou splněny všechny podmínky (věk kupujícího 18 +, hodnota nákupu více než 1,00 €, souhlas kupujícího s účastí v loterii). Aktuální seznam prodejců zapojených automaticky do loterie bude zveřejněn na www.narodnablockovaloteria . cz [4] .

První losování se uskuteční 30. září a po ověření výsledků budou první výherci známí 2. října. Losování výher bude dál pokračovat v dvoutýdenních cyklech s dvěma typy her.

References

  1. ^ http://www.tipos.sk/Default.aspx?CatID=9 (www . tipos.sk)
  2. ^ www.narodnablockovaloteria.sk (www.narodnablockovaloteria.sk)
  3. ^ www.narodnablockovaloteria.sk (www.narodnablockovaloteria.sk)
  4. ^ www.narodnablockovaloteria.sk (www.narodnablockovaloteria.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.