Original article

Výmena zboží

Když Vám zboží nevyhovuje, je možné ho nepoužité vyměnit. Stačí balíček zabalit a postupovat podle „Zaslání zboží zpět“[1].
Výmenu se budeme snažit zařídit do 10 pracovných dní. V případě nutnosti urgentného vybavenia nás, prosím, kontaktujte[2]. Zboží můžete vyměnit do 14 dní od dodání. Možno dohodnút i dlhšiu dobu v případě individuálnych požiadaviek nebo napr. po Vianociach.

Můžeme Vám též pomôct s dopravou balíčka – na vyžiadanie pošleme kurýra, který balíček vyzdvihne, dopravné Vám následne prefaktúrujeme. Hodnota dopravného je obyčejně rovnaká, na akú ste u nás zvyknutí.

Zaslania zboží zpět

Po zabalenie zboží ho odešletete na našu kontaktnú adresu pro Slovensko, priložte pôvodnú faktúru a též formulár pro zaslání zboží zpět – viď. nižší.
Formulár verzia – PDF
Formulár verzia – Excel XLS
Formulár verzia – Open Office[3][4][5][6]

Reklamácia zboží

V případě reklamácie postupujeme podle platnej právnej úpravy. Povedzte nám vadu, vyhľadajte faktúru a pribaľte jej kópiu do balíčka a Dále postupujte podle „Zaslání zboží zpět“[7].
V případě komplikovanejších reklamácií, prosím, doplňte dokumentáciu – detailný popis vady, fotky, príp. videá apod. Snažíme se vyriešit reklamáciu t když, aby boli všechny strany v rámci možností spokojné.

Zaslání zboží ze štátu mimo EÚ

Zboží, který je odesíláný ze štátu mimo EÚ zpět k nám, musí být preclené colným úradem, v tomto případě je nutné počítat s extra dovoznými colnými poplatkami. Obráťte se na nás prostřednictvím e-mailu info@eflorbal.sk[8] v tomto případě.

References

  1. ^ „Zaslání zboží zpět“ (www.eflorbal.sk)
  2. ^ kontaktujte (www.eflorbal.sk)
  3. ^ adresu (www.eflorbal.sk)
  4. ^ Formulár verzia – PDF (www.eflorbal.sk)
  5. ^ Formulár verzia – Excel XLS (www.eflorbal.sk)
  6. ^ Formulár verzia – Open Office (www.eflorbal.sk)
  7. ^ „Zaslání zboží zpět“ (www.eflorbal.sk)
  8. ^ info@eflorbal.sk (www.eflorbal.sk)

zaslání zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.