Original article

Spravíme všetko pro to, aby sme ti tvoju novú taschku doručili co najdřív.

Zásilky doručujeme dvomi způsobmi:

  1. prostřednictvím Slovenskej pošty, a. s. – zásilku můžeš obvykle očakávat do 3 pracovných dní odo dne prijatia objednávky,
  2. prostřednictvím kurýra DHL – zásilku můžeš obvykle očakávat do 2 pracovných dní odo dne prijatia objednávky, přičemž zásilky se doručujú i v sobotu.

Po vyexpedovaní tvojej novej taschky a jej prevzatí doručovatelovi ti zašleme e-mail s podacím číslem zásilky a odkazem, na kterém budeš vediet sledovat, jak tvoja taschka putuje přímo k tebe. Všechny objednávky vytvořené a uhradené v pracovný den do 12:00 hod. odesíláme ještě v ten stejný den. Objednávky vytvořené přes svátky a dni pracovného pokoja budou odesláné v následující pracovný den.

Vyber si, jak chceš aby sme ti taschku doručili. 

Poštovné a balné je zadarmo při odeslání obyčajnej zásilky na Slovensko prostřednictvím Slovenskej pošty. Když se rozhodneš pro doručení prostřednictvím kurýra DHL, doručenení spoplatnené sumou 3,20 €. V případě, když máš zájem o duručenie do zahraničí, kontaktuj nás.

V případě nejasností či otázok nás neváhaj kontaktovat prostřednictvím online chatu, který nájdeš v pravej dolnej časti obrazovky.

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.