Original article

Nepáči se Vám zboží a rozhodli ste se ho vrátiť?

Žiaden problém! U nás zákazníci svojou kúpou nikdy nic nestratia! Všetkým naším zákazníkem garantujeme právo na vrátenie nepoužitého zboží i po zákonem stanovenej lhůtě bez udania důvodu a to až do 30 dní.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRI VRÁTENÍ TOVARU:

Kupujúci má právo v rámci prodloužené lehoty 30 dní zboží rozbalit a odskúšat obdobným způsobem jak je obvyklé při nákupu v klasickem „kamennom“ obchode a to v rozsahu potřebnem na zistenie povahy, charakteristík a fungovania zboží. Odskúšat však neznamená začat zboží používat a následne ho vrátit predávajúcemu.

Vratenie zboží

Postup při vrátení zboží:

  • Kupujúci je povinný při vrátení zakúpeného zboží vyplnit návratku, kterou obdržal spolu s faktúrou a zbožíem, případně je možné návratku přímo stiahnut online ze stránky iKabelky. Korektné vyplnenie návratky urýchli celkový proces vrátenia, případně výmeny zboží.  Faktúru, kterou zákazník obdrží, slúži i jak doklad o kúpe. Doklad o kúpe je potřebný při výmene i vrátení zboží a slúži i jak záručný list. Bez faktúry není možné zboží ani vyměnit ani vrátiť!
  • Vrátený zboží zasiela kupujúci nepoužitý, nepoškodený, včetně kompletného príslušenstva a dokladu o kúpe a vyplnenej návratky na poštovú adresu prodávajícího: P.O.BOX 63, 06401 Stará Ľubovňa. Adresa na vrátenie zboží je uvedená i na návratke. Po održaní vráteného zboží zákazazník obdrží potvrdenie e-emailem o vrátenem zbožíe. Potvrdzujúci e-mail obsahuje informace, kdy a akým způsobem budou zákazníkovi vrátené finančné prostriedky, případně informaci o výmene zboží.
  • Kupujúci je povinný zvolit při přeprave taký obal, aby nedošlo k poškodeniu zboží. Zboží poškodený při přeprave v důsledku nevhodne zvoleného obalu predávajúci není povinný vyměnit a kupujúci není oprávnený žiadat vrátenie peňazí nebo nový zboží. V případě straty zásilky slovenskou poštou, nebo kurýrskou spoločností predávajúci nenesie zodpovednost.
  • Upozornenie: Při vrátení zboží (odstúpení od kúpnej zmluvy) je potřebné vrátit i daňový doklad – originál faktúru. V opačnem případě není možné vrátit zboží – odstúpit od kúpnej zmluvy. Při uplatňovaní vrátenia zboží (odstúpenie od kúpnej zmluvy) platí ustanovenia v obchodných podmienkach.

Vrátili ste nám produkt a vznikli Vám náklady na jeho opätovné zaslání na našu adresu? Všetkým naším zákazníkem garantujeme právo na vrátenie nepoužitého zboží i po zákonem stanovenej lhůtě bez udania důvodu a to až do 30 dní. Pokud Však zboží zašlete na našu adresu už do 7 pracovných dní preplatíme Vám i jednotnú sumu 2,00€ za jeho vrátenie k nám (nevzťahuje se to na už vrátený, nebo reklamovaný zboží). Táto suma bude pripočítaná k Vašej vrátenej sume za vrátený zboží.

V případě otázok volajte našu zákaznícku linku +421 911 49 47 36 od 8:00 – 16:30 hod. (Pon – Pia).

zaslání zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.