Ady, Čo si nejvíce ve svém životě ceníte? Děkuji mým rodičům za to, že jsem na světě. Můj největší dar je život, to, že jsem vůbec tady.

Čo byste chtěli dostat od života? Doktor mi řekl, že máme žít přítomností a tu přítomnost si vychutnávat. Velké plány už nechávám na někoho jiného. Každou chvíli, Čo jsem tu na světě, i když rAno vstanu, takový celý otisknutý, se snažím na sebe usmát, uvědomit si, že přede mnou je krásný den.

Máte za sebou svou životní roli, nebo na vás ještě čeká? Nevnímám to t když, že existuje jakýsi vrchol herectví. Člověk si to může myslet, ale není to tkdyž. Nefunguje to způsobem toto už jsem zahrál, už lépe nebude. Ja žiji právě tou rolí, kterou hraji. Nedávno jsem skončil natáčení Druhého dechu, kterému jsem se věnoval čtyři měsíce. Byl jsem v partička. Mám relaci podvodník. Jsem rád, že nesedím doma, že lidé mě stále chtějí.

Které představení je vaše srdeční záležitost? Byla jedna role, kterou jsem měl velmi rád, ale ze zdravotních důvodů ji už nemůžu hrát. Petr Zelenka pro mě a Annu Šišková napsal divadelní hru Odjezdy vlaků. To bylo to, Čo jsem hrával nejraději.

Nedávno jste měli premiéru hry Zámek v divadle Astorka … Ano, doporučuji těm, kteří mají rádi díla Franze Kafky. Kafka byl vtipný člověk. I Milan Lasica mi minule zmínil, že když má depresi, tak si přečte Kafky. Je pravda, že situace v jeho dílech je sice depresivní, ale jednotlivé pasáže jsou velmi vtipné.

A Čo Divadlo v podpalubí, zahrajete si i tam? Nechal jsem se přemluvit, abych zase udělal něco na Lodi. Protože lidé se mě ptají, nač máme divadlo, když tam nehraji. Také jsem se to zeptal. Momentálně se tedy píše nová divadelní hra, ve které budu účinkovat. Více prozradím, až bude hotová.

Vyměnili byste herectví za jiné povolání, např. obchodnické? Prodávat cokoli je velmi obtížné. Sám jsem si to vyzkoušel, když jsem v rámci několika akcí společnosti RWE Gas Slovensko chodil po Slovensku a prodával Modrý plyn. Já jsem se s těmi lidmi věděl popovídat, pobavit, ale prodej musel za mě už dělat někdo jjiný. Já sám sebe prodávám velmi dobře, ale jinak nevím prodat nic (smích).

Ady Hajdu si roli prodejce Modrého plynu vyzkoušel letos v obchodních centrech v Košicích, Žilině a v Bratislavě

Modrý plyn jste nejen prodávali, ale ho i koupili. Ovšem, ještě před rokem. Ve svém domku v Lozorne Kuřim Modrým plynem [1] . Vedle topení, ohřívání vody a vaření ještě i šetřím. S manželkou jsme oba takové povahy, že když peníze někde ušetříme, tak jejich mineme jinde. A když peníze nejsou, tak sedíme doma. Například nyní po golfové sezóně jsem doma (smích).

Jak získat Modrý plyn Adyho Hajdu

Získat Modrý plyn je jednoduché a bezplatné. Veškeré administrativní úkony vybaví společnost RWE Gas Slovensko za vás, postačí podepsat smlouvu a zmocnění. Není třeba provést zavádět nové připojení ani řešit další technické změny. Nabídku Modrého plynu můžete získat na Zákaznické lince 0850 123 998 nebo v zákaznických centrech společnosti. Dohodnout se umíte i s některým z prodejců Modrého plynu. Nejrychleji si můžete Modrý plyn objednat prostřednictvím ONLINE formuláře [2] na www.ModryPlyn.sk [3] a získat tak slevu až do výše 12% z ceny za jeho dodávku. Všichni zákazníci, kteří stihnou doručit smlouvu na adresu společnosti do 10. prosince 2012, budou Modrý plyn od RWE Gas Slovensko odebírat od 1. února 2013.

Karta výhod

Novinkou pro zákazníky je Karta výhod [4] RWE Gas Slovensko. S ní mohou odběratelé Modrého plynu získat i 30% slevy na nákup zboží a služeb v obchodech označených logem Sphere card. Karta přináší i praktické asistenční služby pro domácnost a množství speciálních akcí exkluzivně pro držitele Karty výhod RWE Gas Slovensko.

-reklamní zpráva-

References

  1. ^ Modrým plynem (www.rwegas.sk)
  2. ^ ONLINE formuláře (www.rwegas.sk)
  3. ^ www.ModryPlyn.sk (sk.hit.gemius.pl)
  4. ^ Karta výhod (www.rwegas.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.