uit Rechtwiki

KOROX – office market, s.r.o. je dodavatel kompletního spotřebního materiálu pro vaši rodinu ale také širokého sortimentu pro domácnost.
Specializujeme se hlavně na kancelářskou techniku. spotřební materiál doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.
KOROX – office market, sro je dodavatel kompletního sortimentu pc pro vaši firmu ale také širokého sortimentu pro kancelář. Specializujeme se hlavně na kancelářský nábytek. drogerie doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.

Největší obchodní internetové centrum v ČR – www.korox.sk provozuje společnost; KOROX – office market, sro
Na stránkách www.korox . sk můžete najít širokou nabídku a nejlevnější komponenty, kancelářskou techniku, mobilních telefonů, osobní počítače, kancelářský nábytek produktů. Jde o sortiment zahrnující více než 1 000 světových značek.
Hlavní předností www.korox.sk je však rozsáhlá nabídka přidaných služeb.
Proč nakupovat; na www.korox.sk? Jsme jednotka na slovenském trhu v mobilní telefony. Široký sortiment – 1 000 světových značek a 80 tisíc položek zboží. Velké skladové zásoby – rychlé doručení zboží zákazníkem. Poskytujeme rozsáhlý systém rozšířených záruk / dokoupení delší záruky / až 30 dní na vrácení zboží / expresní vyřízení reklamací v prvních 30 dnech od nákupu.

Výhodné ceny zboží. Největší kamenná prodejna v Banské Bystrici na osobní odběr zboží. Možnost vrácení zboží / odstoupení od smlouvy i pro právnické osoby.

Feel free to surf to my blog … vysavace [1]

References

  1. ^ vysavace (vysavace.korox.sk)

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.