Porovnejte si nabídky

RWE Gas Slovensko působí na slovenském trhu od roku 2008 a svůj Modrý plyn dodává domácnostem od dubna 2011. V loňském roce začala s dodávkou i společnost ČEZ Slovensko. Cenové srovnání nabídek dvou největších konkurentů a tradičního dodavatele ukazuje, že nejvýhodnější nabídku stále dává RWE. Navíc je důkazem toho, že liberalizace trhu přinesla snížení cen, které mohou využít hlavně odběratelé.

RWE dává nejlepší ceny

Pokud topíte, ohříváte vodu a vaříte na zemním plynu, můžete při průměrné roční spotřebě ušetřit s RWE až 125 eur. „Pokud si objednáte Modrý plyn přes ONLINE formulář na www.ModryPlyn.sk [1] , získáte slevu ve výši 12% z ceny za jeho dodávku a navíc vám po zahájení dodávky dáme 15 eur [2] ,“ upřesnil cenovou výhodu [3] jednatel společnosti Miroslav Kulla. RWE Gas Slovensko však nabízí svým zákazníkům i další výhody. Patří k nim zázemí silného mezinárodního koncernu, spolehlivost dodávky zda nová Karta výhod.

Jak změnit dodavatele

Pokud jste se rozhodli změnit dodavatele, je to jednoduché a bezplatné. Veškeré administrativní úkony za vás vyřídí nový dodavatel. Jde skutečně o administrativní změnu, není třeba měnit žádné potrubí ani přípojky. Nejvýhodnější nabídku Modrého plynu můžete získat na Zákaznické lince 0850 123 998 nebo v zákaznických centrech společnosti [4] . Dohodnout se umíte i s některým z prodejců [5] . „ P redajcovia Modrého plynu jsou řádně označení a jejich totožnost lze ověřit na bezplatné lince 0800 123 532,“ dodává M. Kulla. Změna dodavatele se již dnes dá zrealizovat do dvou měsíců. Všichni zákazníci, kteří stihnou doručit smlouvu na adresu RWE Gas Slovensko do 10. prosince 2012, budou Modrý plyn odebírat od 1. února 2013.

Karta výhod

Novinkou pro zákazníky je Karta výhod RWE Gas Slovensko. S ní mohou odběratelé Modrého plynu získat i 30% slevy na nákup zboží a služeb v obchodech označených logem Sphere card. Karta přináší i praktické asistenční služby pro domácnost a množství speciálních akcí exkluzivně pro držitele Karty výhod RWE Gas Slovensko.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.