– inzerce – Změna dodavatele je jednou z možností, jak výrazně a rychle snížit své výdaje na zemní plyn. Ady Hajdu doporučuje vytápět a ohřívat vodu Modrým plynem.

Změna dodavatele představuje nenáročnou cestu k úspoře výdajů za zemní plyn. Například, pokud využíváte plyn na vytápění a ohřev vody, tak při spotřebě 40 MWh můžete se společností RWE Gas Slovensko uspořit téměř 150 eur ročně. Nejrychleji si můžete Modrý plyn objednat prostřednictvím ONLINE formuláře na www.ModryPlyn.sk [1] a získat tak slevu až do výše 12% z ceny za jeho dodávku . Všichni zákazníci, kteří stihnou doručit smlouvu na adresu společnosti do 10. prosince 2012, budou Modrý plyn od RWE Gas Slovensko odebírat od 1. února 2013.

Ady Hajdu také topí Modrým plynem

Známý herec Ady Hajdu je prvním odběratelem Modrého plynu. Podobně jako ostatní zákazníky i jeho přesvědčila garance trvalé úspory.

Ady, pamatujete jak proběhla celá změna?
Po pravdě ani nevím, že jsem něco měnil. Bylo to opravdu velmi jednoduché. Přišel za mnou prodejce Modrého plynu, se kterým jsem podepsal všechny náležitosti a bylo to. Není třeba nic měnit, žádné potrubí, všechno zůstává totéž.

Prodejce přišel přímo domů.
Přesně tkdyž. Ten komfort je neskutečný. Rozumím, že někteří lidé mohou být zdrženlivější a nedůvěřují „cizincům“ natolik, aby je vpustili dovnitř. No tito prodejci Modrého plynu musí mít odznak Modrý plyn, a Čo je důležitější průkaz prodejce s takovým číselkem. No a vy můžete zavolat na bezplatnou linku 0800 123 532 a tam vám podle toho číselka řeknou, jestli je to legitimní prodejce.

Dnes je to už rok, Čo odebíráte Modrý plyn.
Amen tkdyž. I lidé si to pamatují. Zastavují mě a ptají se opravdu to celou dobu funguje ? A já odpovídám, ano, funguje. V našem domku v Lozorne topíme, ohříváme vodu a vaříme na Modrém plynu. No a vedle toho šetříme.

Jak získat Modrý plyn

Získat Modrý plyn je jednoduché a bezplatné. Veškeré administrativní úkony vybaví společnost RWE Gas Slovensko za vás, postačí podepsat smlouvu a zmocnění. Nabídku Modrého plynu můžete získat na Zákaznické lince 0850 123 998 [2] nebo v zákaznických centrech společnosti [3] . Dohodnout se umíte i s některým z prodejců Modrého plynu. Nejrychleji si můžete Modrý plyn objednat prostřednictvím ONLINE formuláře na www.ModryPlyn.sk [4] a získat tak slevu až do výše 12% z ceny za jeho dodávku. A navíc vám po zahájení dodávky vyplatíme odměnu 15 eur [5] .

KARTA VÝHOD

Novinkou pro zákazníky je Karta výhod RWE Gas Slovensko [6] . S ní mohou odběratelé Modrého plynu získat až 30% -né slevy na nákup zboží a služeb v obchodech označených logem Sphere card. Karta přináší i praktické asistenční služby pro domácnost a množství speciálních akcí exkluzivně pro držitele Karty výhod RWE Gas Slovensko.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.