2012-07-27 (17:00) | Ze světa [1]
-Válka na všech frontách

Spojené státy americké jsou znepokojeny zhoršením svobody médií v Rusku v důsledku některých nejnovějších zákonů, oznámila komise Kongresu USA, pojmenovaná po kongresmanů Tomovi Lantos (o tomto guruové náboženství holocaustu si lze přečíst něco starší, ale stále platné – The Lies of Tem Lantos [2] ). Čím globalizuje je svět, tím důležitější je pro politiku, ekonomiku a informovaná rozhodnutí občanů svobodný tok informací a zpráv, zvěstuje Lantosova komise.

„Jsme hluboce znepokojeni zhoršující se klimatem ve sféře svobody médií v Rusku. Tento měsíc Duma přijala zákony [3] , které umožňují internetovou cenzuru, a Duma také schválila možnost označit zpravodajské média financované ze zahraničí jako zahraničních agentů, “ běduje komise.

Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace konstatovalo, že nenídnou upozornilo Spojené státy americké na špatný stav lidských práv v USA a že by si Ruská federace přála, aby se situace v oblasti svobody slova v USA, která byla po 911 vážně okleštěná, konečně zlepšila.

Rusko pochopilo, že v určitěch situacích je nejlepší držet se starého dobrého přísloví Jaké půjč, takové vrat.

Komise poučuje o svobodě médií [4]

Po vzoru náboženství holocaustu má vyrobit ze Srebrenice symbol mučednictví. A tak se generální tajemník OSN Pan Ki-Mun vytřepat ze slonovinové věže v Jew Yorku rovnou do Srebrenice [5] . Vedle tlachání o temných kapitolách novodobé historie (bez specifikace, kdy začíná tzv.. Nová doba) trousit v ostatních dnech i cosi o Kosovu. Čo to bylo, můžeme odečíst z reakce Mnisterstva zahraničních věcí Ruské federace:

Nikdo nezbavil Organizaci spojených národů odpovědnosti za situaci v Kosovu, řekl dnes Sergej Lavrů na společné tiskové konferenci se svým srbským resortním kolegou Vukem Jeremič. „Byl jsem velmi překvapen, když generální tajemník OSN řekl, že v dialogu mezi Bělehradem a Prištinou nehraje OSN žádnou roli. Doufám, že kolegové v New Yorku správně chápou mandát, který jim vyplývá z rezoluce Rady bezpečnosti OSN,“ řekl Lavrů.

Základním dokumentem, kterým se řídí situace v Kosovu, je rezoluce Rady bezpečnosti OSN 1244 z roku 1999. Lavrů zdůraznil, že Bělehrad tuto rezoluci ani jednou neporušil, zatímco jiné strany některé své závazky nedodrželi.

Vuk Jermnič konstatoval, že stanovisko Bělehradu k situaci v Kosovu a Metochii se nezměnilo a považuje je za nedílnou součást Srbska. „Nemáme důvod měnit postoj ke Kosovu,“ řekl Jeremić. Zdůraznil, že řešením současného stavu je jen dialog, ve kterém má být zprostředkovatelem právě OSN. Jenže tupý byrokrat Pan Ki-Mun se tváří, že do vážné situace ohrožující Srbů v Kosovu a Metochii ho nic není.

Opravdu, už OSN a EU vyřešili šokující porcování Srbů kosovskými Albánci a rozprodej jejich orgánů, řízený bývalým ministrem zahraničních věcí Francie a top židosionistomprepojeným přímo na centrálu mafie Bernardem Kouchnerem? & feature = related „target =“ _blank „> Na ten jeho řehot je těžké zapomenout [6] . A ví někdo, proč se před pár lety ze svého postu ministra vytratil se jako smrad, bez medializace důvodů? A Čo dělá tato odlidštění špína teď?

tupý byrokrat dostal novou roli [7]

http://youtu.be/JfFVfrghfCw

Zajímavá je aktuální zpráva, že Spojené státy americké náhle oznámili, že budou Británii pomáhat při bezpečnosti olympiády [8] . I rázem se do Londýna vybrala velká skupina amerických kontrateroristických specialistů. Domnívám se, že za těchto okolností je nejbezpečnější Nevyskytují se v Londýně.

Vždyt my jen skromně, minutečky + update o amerických specialistech náhle mířících do Londýna [9]

Při vší tragičnosti smrti civilistů (pokud za ně budeme považovat rezervistů okupační armády) to bylo směšné. Z autobusu v Burgasu plném izraelských rekreantů – ve kterém byl podle všeho na dálku odpálen nic netušící chlapík – se ještě kúdolilo, a sionistický zmrd Mileikowski, aka Netanjahu, už ječel jako smyslů zbavený – to Írán! To Írán! A tak si tyto špinavé obvinění Írán vybavil s Izraelem přímo na půdě OSN.

Reprezentant Íránu na včerejším zasedání Rady bezpečnosti OSN o Blízkém východě nepropásl šanci a chrstl přítomným pravdu rovnou do očí. O tomto incidentu informovala i Podkarpatská odnož korporátní mediální chobotnice, a to pochopitelně způsobem, který nenechá nikoho na pochybách, kdo je ten dobrý. Textík má název Írán a Izrael se obviňovali z útoku na autobus v Bulharsku [10] a chybí v něm nejpodstatnější část. Čo vlastně řekl představitel Íránu v RB OSN Mohammad Chazaí. „Je úžasné, že jen pár minut po teroristickém útoku izraelští představitelé oznámili, že je za ním Írán. Jenže my jsme se nikdy nedopustili a nikdy se nedopustíte takového ohavného zločinu na nevinných lidech. Tyto operace dokáže naplánovat a provést pouze režim, jehož krátká historie je plná státního terorismu a vražd s cílem Vytloukat politické zisky. Mohl bych poskytnout mnoho příkladů potvrzujících, že tento režim v uplynuclých desetiletích vraždil své občany vraždil nevinných židů. „

Kdo chce, může si samostratne najít jméno top aškenázské žida, který v ošálit sionacizmu řekl, že při budování Velkého Izraele a ničení jeho nepřátel nejsou důležité metody, ale výsledek – a povýšil to na významnou součást ideologie.

Kontrola otázka: komu prospěl teroristický útok v Burgasu?

Teroristická entita [11]

afinabul
Share / Bookmark pošli na vybrali.sme.sk Facebook [12]
V případě, že chcete přispět na chod dolezite.sk můžete tak učinit zasláním jakéhokoliv finančního příspěvku na účet 420 208 3850/8360 mBank , variabilní symbol: 4444. Do účelu platby můžete uvést Vaše jméno, které bude zveřejněno s poděkováním. Vybrané finanční prostředky budou použity na zkvalitňování a chod dolezite.sk. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na dulezite zavináč dolezite.sk

Napište nám. Pošlete nám email s Vaším dotazem, návrhem nebo připomínkou na adresu dulezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článek je důležitý nebo zajímavý? Pošlete ho přes e-mail [13] nebo ho ukažte přátelům na Facebooku [14] . Rozšiřujte informace, nato jsou přece tu!

Sakirusekera. najihyry5 [15] | ip: 92.52.36. | 2012-07-27 (18:39)
Rogge se drží ustanovení Olympijské charty, jak prezident MOV je zodpovědný za její dodržování … politika nemá Čo dělat v sportovním dění na mezinárodní úrovni … z OH se sport vytrácí, zůstala tvrdá komerce … [16]

Andrej. bomefumi93 [17] | ip: 91.229.29 | 2012-07-28 (05:06)
Kdesi jsem slyšel od politických špiček, že Protokoly sionských mudrců jsou jen konspirací, které mají mít za následek vykonstruovaný amtisemitizmus.Po jejich pročítání, Čo uz bylo dost dávno se děsím toho, jaké přesně informace o dění v dnešním světě tam boli.Umyselna (samo) destrukce zemí, nařízení multikulturalismus, který samozřejmě židé odmítli a vesele vraždí ine národy, přestože ho jinde přetiskem, války, podpora komerce, porna a násilí, podpora destrukce dosavadních zřízení, globální války pod pláštíkem boje proti terorismu .. Vše přesně do bodky.Vyrok Arthura Conana Doyla ústy Sherlocka Holmese: Když vyloučit veškeré možnosti, ta posledna musi byt prava, ačkoli by vypadala nejnepravděpodobnější … [18]

QQ. tepimody07 [19] | ip: 123.200.1 | 2012-07-28 (07:05)
Jaka olympiáda?! Jde jen o novodobé McDonaldovy slavnosti a jako takove je bojkotuji naprosto bez problemu stejně t když, jako Veškeré vyrobky a sluzby jistě provenience a jelikoz závislost na jídlo jehoz kvalita odpovídá době jeho přípravy, tak to jde uplne samo. Posledni a Samaranchem prohlasene do te doby za nejlepsi OH Byly víceméně ty v roce 2000, ve kterem s koncem tisíciletí bohuzel nedoslo k očekávání konci Valek a nesvár a posunu lidstva k vetsi spolupraci a lepší povědomí sama sobě.

Marne Byly protesty taxikáři a živnostníků vytištěných v období krize a škrty z urcitych oblasti z důvodů bezpečnosti.
Marne Byly protesty obyvatel u soudu ohledne militarizace jejich obydlí a umístění raketových systému na střechy jejich obydlí (pouze v hubenějších cvtrtich) v době míru.

Firas Moalla, zástupce předsedy olympijského výboru Sýrie, odmítl víza a pozvání na „olympiádu“ potu Čo britské úřady porušili olympijský zákon a učinilo viza hlavě olympijského výboru Sýrie Mowaffaku Joumaamu.

Olympijsti fair play soudruzi demokraté v Londýně take odmítl vydat požadované identifikační průkazy vedení íránského federace sportovní střelby (IRISSF) Mahdi Hashim i presto, ze jsou povinni udelit viza členům jakehokoliv olympijského týmu.

Rust POŘADATELÉ z projektu ruského domu poradajiciho ​​v predzahajovaci době uvod a nahlednuti na ruskou kulturu a přípravy Olympiády v Soči neobdrzeli přes „byrokratické“ výmluvy přes zmíněného soudruhů Vyza a akce se tudiz neuskutecnila a to vse i pres protesty ministerstva zahranici Ruske Federace, ktere celou záležitost komentovalo jako politizovani her a trestání Ruska za jeho postoj k situací v Sýrii.

Uklízeč a uklízečka maji ubytování v buňkách ktere samy o sobě i svým umístěním v ostnatým dratem ohrazenem prostoru, kde jedna sprcha je na 75 a jeden záchod na 25 ubytované, připomínají pracovně tábory zn.. Arbeit mech Frei.
Tapeta Matrixu se začíná odlupovat a věřím, že tahle komedie k tomu jen přispěje …

[20]

filip. qexymysi56 [21] | ip: 84.47.62. | 2012-07-28 (12:05)
Andrej-

Gójů mají problém Protokolem uvěřit, přestože vidí, že všechno se již zrealizovalo.
Nikdy žádný Nežidům by to nevymyslel jako kompromitující materiál na sionisty a už vůbec to všechno uskutečnit. To jen ten, kdo pochází z toho vreteničieho plemene.

[22]

Pozorovatel. roqypebu38 [23] | ip: 91.127.63 [ 24] | 2012-07-28 (19:56)
Pekny clanok. Nadchla mě jeho stručnost a pregnatnost. Řada bych tvůrce potěšil, že jednoho dne bude mozne aby dal průchod své touze po odplatě a potrestání vynniků, jakož i my ostatní kteří se těší na NWO v podání života. Chlapci půjdou do jednoho veřejně pro sud a tresty budou tvrde :). Pevně ​​dufam ze vědí jak si svou moc užít nebot hodně času jim nezbývá. I když to zní divoce a az moc pozivitne jsem přesvědčen, že se to stane. Zákony vermiru se nedají oklamat ani podlatit. Kdo slouzi smrti dostane na konci svou pláče …..

diskusia / forum Přidej příspěvek do fóra
Prosím diskutujících, aby nepoužívali vulgarismy a dodržovali kulturu diskuse . Děkuji. (Admin)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

-Bahrain: podpálení policejní stanice za zabití protestujúceho 2012-07-27 (13 : 53) | Ze světa
[25]
-Kdybych byl elita a chtěl ovládnout lidstvo… 2012-07-27 (08 : 58) | Ze světa
Tak bych jim podsouval ně Čo, aby přestali uznávat vědu (aby se Čo Nejvíce přelili na „druhou stranu“) … prostě aby ji nechápali jako nástroj, ale jako pouhou víru a zavrhli ji. Pak bych na ně poslal elektronické serepetičky z DARPA projektů, lidé odklonění od vědy se těžko budou bránit, příliš pozdě se začne učit základy fyziky. No a pak tu máme vymoženosti ICT … [26] [27]
-Čo lidé nejčastěji litují na smrtelné posteli? 2012-07-26 (11 : 54) | Ze světa
Společnost a rodina nás formují od dětství, a ovlivňují naše životy více, než bychem si přáli. Okolí má jasnou představu o tem, jak bychem se měli chovat. Ale pozor! [28] [29]
-Nový zákon vytváří cestu pro 30 000 dozorčích Drone nad USA 2012-07 – 26 (08:58) | Ze světa
Zákon, který tento týden prosil Kongresem, dláždí cestu k využití dohledových Drone na obložení v USA. FAA předvídá, že do roku 2020 by melo být v provozu až 30 000 Drone. Jakmile president Obama podepíše zákon o opětovném pověření FAA, tak FAA dovolí využití Drone a vypracování vyhlášek k testování a licencování do roku 2015. [30] [31]
-USA-fašistický stát s image 2012-07 – 26 (08:50) | Ze světa
Amerika má stále pověst „země svobody „. Ne všichni by s tím souhlasilo. „Záznamy dokazují, že špionážní činnost je prováděno proti milionu řadových Americaně, kvuli obavám z terorismu,“ Řekl nedávno autorovi blogu Gerald Celente (viz článek), proslulý trendový prognostik z Kingstonu ve státě New York. „Řekl bych, že sepíše než policejní státem je Amerika státem fašisticnež. Fašismus totiž znamená sloučení zájmu státu a korporací. „ [32] [33]
-USA čelí žalobě za zabití amerických občanů bezpilotními letadly 2012-07-26 ( 08:43) | Ze světa
Před deseti měsíci byli při útoku bezpilotního letounů v Jemenu usmrceni tři Američtí občané podezřelých z terorismu, mezi nimi i jeden nezletilý chlapec. [34] [35]
-Na Mírové pozorovatelské mise v Sýrii 2012-07-25 (15:51 ) | Ze světa
syrský lid musí být vlastním pánem svého štěstí, bohatství a budoucnosti. Pod zadní záminkou neakceptujeme zahraniční politickou nebe vojenskou intervenci v Sýrii, která je v současnosti plánování USA, Izraelem a NATO. [36] [37]
- 2012-07-25 (11: 04) | Ze světa
„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo [38] [39]
-Elektronický koncentrák 2012-07-25 (09:11) | Ze světa
Nikdo není větším otrokem jako ten, Čo si myslí že je svobodný. I v bibli je naps ano, že kdo nebude mít znamení šelmy na čele, tak ten nebude moci kupovat a prodávat. To znamení má podobu čipu a bude znamenat otroctví, které nemá v dějinách obdoby. To určitě nikdo z nás nechce. Očipovanie lidí bude doprovázeno informacemi o šlechetných záměrech, například odstranění kriminality. Nenechte se mýlit, cíl není prospěch ale zotročení lidstva. [40 ] [41]
-Konec guruů 2012-07-24 (12:37) | Ze světa
Nedávno jsem se zúčastnil jedné konference pro lidi z byznysu. Byl jsem laskav pozvání – jinak bych asi nebyl ochoten zaplatit za jeden den polovinu průměrného Měsíčního platu v ČR. Na konferenci mluvili tři „star spíkři“ (pro anglicky nemluvící něco jako „super-star-lektoři“ 🙂 a Kroměř nich i Několik českých podnikatelů a vrcholných manažer. [42] [43]
-Chystá se v Londýně během Olympiády útok podobný 9.11 ? 2012-07-24 (00:50) | Ze světa At se líbí.