Internetový portál Zoznam.sk představuje vlastní řešení přenosu velkokapacitních příloh. Díky novince v portfoliu, službě Úschovňa.sk [1] , je možné uložit a přenést soubory až do velikosti 2GB bez jakýchkoliv poplatků či registrace.

Úschovňa.sk od Seznam-u umožňuje přenos dat, které lze rozdělit do více příloh a odeslat až 20 příjemcům najednou. Soubory jsou následně k dispozici ke stažení po dobu dvou týdnů. Odesílatel a příjemce jsou o doručení a stažení online zásilky okamžitě informováni oznamovací e-mailem.

Minimalistický a moderní design přináší atraktivní reklamní formát, který je v současnosti vyhledávaným způsobem online reklamy. Místo standardních bannerových pozic je k dispozici modulovateľnejší prostor, který tvoří celé pozadí obrazovky.

Martin Mác, managing director Zoznam.sk: „ Uvědomujeme si aktuální situaci kolem kauzy Megaupload, ale v případě služby Úschovňa.sk nejde o archivaci a veřejné sdílení souborů. Projekt slouží k posílání dat mezi konkrétními uživateli a nabízí ideální alternativu doručování velkých příloh, protože není potřebné soubory zmenšovat, rozdělovat nebo snižovat jejich kvalitu. Věřím, že Úschovňa.sk se velmi rychle stane oblíbeným nástrojem přenosu dat, ale i atraktivním prostorem pro reklamu. „

Zdroj: Zoznam.sk


References

  1. ^ Úschovňa.sk (uschovna.zoznam.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.