V případě, že chcete svým blízkým pod stromeček darovat originální dárek v podobě trička s vlastním potiskem nebo kalendáře či hrnku s originálními fotografiemi, nenechte si objednávku na poslední chvíli.

Oblíbená je například podtisk textilií a různých druhů oblečení, jako jsou trička, mikiny či čepice. Vlastní návrh trička si můžete udělat online na webu Shirtnator.sk [1] . Internetový prodejce kromě triček nabízí i pestré portfolio dalších dárkových produktů, mezi kterými najdeme hrnky, klíčenky, tašky či polštáře.

Klikněte pro větší obrázek Online návrh trička na Shirtnator.sk

Objednání zboží na Shirtnator.sk [2] je třeba udělat do konce příštího týdne. „Předpokládaný termín nejpozdější objednání pro dodání do Vánoc pro tento rok je 16. prosince, „uvádí Shirtnator.sk na své oficiální stránce na Facebooku [3] .

Trička s výchozími motivy, které mohou zaujmout mladší generaci i IT komunitu, můžete najít na portálu Geekz.sk [ 4] , který nabízí širokou kolekci různých grafických návrhů. Prodejce uvádí dodání trička do čtyř dnů.

Trička a další oděv na míru nabízí i portál ChcemBytCool.sk [5] . Mezi klasiku podle generálního ředitele FaxCopy [6] Karola Dittingera patří kromě triček i kalendáře , postery a fotoobrazy se zákazníkovým fotografiemi.

Knihu či kalendář s vlastními fotografiemi si můžete objednat i na portálu HappyFoto.sk. Prodejce na svém webu uvádí přesný rozpis služeb a produktů , které stihne do Vánoc vyřídit. Nezávisí to přitem jen od samotné doby zpracování, ale i počtu objednávek, které HappyFoto.sk registruje. [7]

Internetové objednávky trvají několik dní. Včasné doručení zboží také záleží na výběru způsobu doručení. Skutečné „šibeniční“ termíny začínají už příští týden. V šťastnějších případech vám však dárek na míru vyrobí i do 24 hodin.

„Vybavení vánočních objednávek záleží na tem, zda si zákazník vybere doručení kurýrní službou, nebo Slovenskou poštou a zda je zboží skladem,“ vysvětluje Peter kostelník z portálu ChcemBytCool.sk. Poslední objednávky budou podle kostelník kladně vyřízeny v případě, že byla přijata nejpozději 21. prosince.

Společnost FaxCopy má zboží k dispozici přímo na svých prodejnách. „Víme uspokojit i zapomnětlivcům, kteří si na vánoční dárek pro blízkého vzpomenou jen den před Vánocemi,“ uvedl Dittinger.

References

  1. ^ Shirtnator.sk (www.shirtnator.sk)
  2. ^ Shirtnator.sk (shirtnator.sk)
  3. ^ oficiální stránce na Facebooku (www.facebook.com)
  4. ^ Geekz.sk (geekz.sk)
  5. ^ ChcemBytCool.sk (chcembytcool.sk)
  6. ^ FaxCopy (faxcopy. cz)
  7. ^ přesný rozpis služeb a produktů (www. happyfoto.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.