Jana Dobrovice do krve zmlátili před jeho vlastním domem ve Velkém Šariši v listopadu 2009, když šel vysypat smetí. Hlavní podezřelý Milan Ch. (34), který si měl podle policie bitvu objednat, je ve vyšetřovací vazbě. Chce se dostat na svobodu.

Exnámestník skončil v listopadu 2009 v prešovské nemocnici se zlomenou rukou. Exnámestník skončil v listopadu 2009 v prešovské nemocnici se zlomenou rukou. Autor: nů, Nový Čas

Milana Ch.. předvedli před soudce, který měl rozhodovat o jeho propuštění. Do soudní síně vešel hlavní podezřelý s kamennou tváří a pouty na rukou v doprovodu dvou policistů. Na otázku: „Čo říkáte na obvinění?“ Neodpověděl. Zatím zůstává za mřížemi. „Soudce žádost o propuštění zamítl. Nepřijal písemný slib obviněného, ​​že povede řádný život. Obhájce i obvinění podali proti verdiktu stížnost a bude o ní rozhodovat krajský soud, „ uvedl mluvčí soudu Michal Drimák.

Dobrovice napadli zákeřně potmě a odzadu při jeho domě ve čtvrti Velkého Šariše zvané Kanas. Dobrovice napadli zákeřně potmě a odzadu při jeho domě ve čtvrti Velkého Šariše zvané Kanas. Autor: nů, Nový Čas

Dobrovice v době bitvy nechápal její důvody. Nyní jsou mu okolnosti jasnější. „doručili mi obvinění na devíti mužů. Vyplývá z něj, že jeden z nich si bitvu objednal a měl za to zaplatit 5 000 €. Ostatní byli rozliční zprostředkovatelé a tři násilníci. Podle dokumentu z policie chtěl objednatel dosáhnout, abych byl pracovní neschopnosti, „ objasňuje J. Dobrovice.

Čas, dokud se exnámestník léčil, chtěli využít na své obohacení. „Násilníci dostali příkaz, aby mě zbili t když, že budu PN nejméně měsíc. Doufali, že ten, kdo mě nahradí, jim mezitím dá souhlas k vrácení DPH přibližně 700 tisíc eur, které chtěly získat fiktivním vývozem zboží, „ podotkl. Dosud pociťuje psychické i fyzické následky bitvy.

„zbili mě v noci. Už od té doby uplynuly více než dva roky, ale ještě i teď mi ve tmě naskakují husí kůži na celém těle. Zlomili mi i ruku a cítím to dodnes. Pro jjistotu jsem si dal do domu namontovat i kamerový systém, „zakončil Dobrovice. Podle informací Nového Času prokuratura už dokončuje obžalobu a případ se brzy ocitne u soudu. Mezi obviněnými je i bývalý sportovec, zápasník Bohuslav Rejsek.

Autor: Nový Čas, nů

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.