em informoval Marcel Adamčík ….

Oščadnica 24. listopadu (TASR) – Lyžařské středisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica v Kysuckých Beskydech plánuje otevřít sezónu 1. prosince. TASR o tem informoval Marcel Adamčík z uvedeného střediska. Lyžaře podle něj láká atraktivní propojení tří lyžařských lokalit – Dedovka, Marguška a Lalíky.

Lyžování v celém středisku zajišťují dvě čtyřsedačkové lanovky, dva vleky a jedna speciální lanovka, která je zajímavá její kombinací kabiny pro 8 lidí a 6 -sedačky. Celkově mohou návštěvníci využít více než 14 kilometrů lyžařských tratí různé náročnosti. Přepravní kapacita našich zařízení je 9700 osob za hodinu, „ uvedl Adamčík.

V zimním provozu mohou návštěvníci využít i bobovou dráhu, která celkověu délkou, včetně vlastního výtahu, dosahuje téměř dva kilometry. „ Pro nejmenší lyžaře jsme připravili malý dětský vlek v části Dedovka, který mohou využívat děti na první kontakt se sněhem. Nachází se přímo u parkoviště a má ideální přístupnost pro děti a rodiče. V případě potřeby se návštěvníci mohou obrátit přímo na našich instruktorů lyžování, kteří jsou připraveni postarat se nejen o nejmenší, ale io odrostlých lyžaře, „ řekl Adamčík.

Lyžařské středisko Snowparadise organizuje podle něj i množství doprovodných akcí jako zimní festival hudby na sněhu či soutěž ve vaření kysucké zelňačky na svahu v nadmořské výšce 980 metrů.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.