Dárky přes internet je ideální objednat do 13. prosince

Předvánoční nakupování přes internet kulminuje. Slovenské e-shopy spolu obdrží několik tisíc objednávek denně, což je více než dvojnásobně více než v běžný kalendářní den. Nezávislý nákupní rádce heureka.sk předpokládá, že online nákupní horečka dosáhne vrcholu 13. prosince, kdy internetové obchody vybaví nejvíc objednávek za den.

„Ten kdo si stihne objednat zboží do 13. prosince, má téměř 100 -% jjistotu, že internetové obchody mu ho stihnou doručit ještě před Štědrým dnem, „ uvedl Radek Hron, projektový manažer portálu heureka.sk, který srovnává zboží a ceny v tisícovce e-shopů na Slovensku. Jak však připomněl, platí to pouze pro to zboží, který budou mít prodejci toho času na skladě.

Optimálním termínum k online nákupům je ještě i týden od 13. do 19. prosince. „Při objednání zboží do 20. prosince dopoledne garantuje dodání zboží do Vánoc téměř 60% slovenského e-shopů. Někteří obchodníci navíc umožní odebrání zboží, které je skladem, i osobně – do 23. prosince, „ doplnil Hron. Produkty, které jsou e-shopy schopné dodat před Vánoci, označila heureka.sk na své stránce speciální ikonou vánočního stromku.

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.