Objednavky přes internet se opravdu staly ohromných hitem posledních pár měsíců / let. Jakmile něco potřebujete nebo chcete jdete na zlavy, HyperSleva, zlavydna, zlavyměsíca nebo jine portály, ktere se vas snaží ohromit ake mega úspory vasi těžko vydělaných bobaciků pro vas maji, jak rychle je umí doručit a Čo všechno mají Čo ani netušil, že potřebujete.

Ale když opravdu něco potřebujete, najednou najít dodavatele, který má daně produkty skladem je jaksi nekonecne náročné. Všichni to mají, ale nikdo ne přímo. Minulý týden jsem ztratila nabíječku na telefon av kamenném obchodě (jako ve Velké Británii nazývají brick shop) ta moje „dodavatelka stavy“ stala 20E – ale na webu přes super slevový ELEKTOR portal jen 7E – no tak to je opravdu na omdlení.

Na to moje překvapivé odpadnutí opravdu nebyla jen cena ale i ochota a přizpůsobivost dodavatele. Po objednavce jsem volala velmi milé Pank, ktery mi velmi ochotně oznámil že ještě dnes vecer da nabíječka do posty a posle s doručena nejpozději do 3 dny.

Velmi jsem byla na sebe hrdá a spokojna aka sikula se somni stala . Už si umím i věci objednat, vyříkat, as očekáváním i pockat těch pár dní.

Po 3 dnech čekání a mobilovania na ten nejúspornější režim, mi baterka ukazovala 2% Čo znamena tak 2h zivota. S malou dušičku jsem volala Mile Pank, jestli nahodou neví kde se moje zasielka nachází kedze byla objednávání v úterý s 3-denní Doručení – nejpozdeji v pátek bych měla mou „stavicku“ mat opat plnou. Mily pan opat s naprostou jistotou a ujištění mi řekl, zasielka byla poslána ale zial neví zaručit praci posty a proto se může stát že se zasielka může zpozdit. Jak víme víkendy nejsou nejlepsí dny pro poštovní zásilky a proto jsem s nulovou stavickou na mém super moderním mobili chodila v pátek, sobotu i neděli a očekáváním doufala, že pondělí bude mým vykupitelského dnem, ale ani pondělí a ani úterý zádná Nabijecka nepřišla.

V tem mi přes hlavu probíhaly vsechna kritiky na nákupy přes internet, jak jsem naletěla, jak jsem zaplatila a už ne taka sikovna jsem se cítila jako naivně dietatko, ktere netuší nic o světě. No do kapusty – este, ze to nebyla objednavka na 100E ale jen 7E, které má naštěstí nevytrhli z bídy. Byla jsem velmi zklamaná, kedze jsem s milým punkem volala 2x a tolko-jistě-krat mě ujistil, že zasielka je už na cestě a určitě ji uvidim.

Ve středu zvonil Pošťák, že něco pro mě ma – s úsměvný komentářem: uz jsem to skoro vzdal nebot na schránce mate velmi nenapadne napisane vase jméno (je tam 2cm velkými písmeny moje příjmení). Jsem se jen pousmála a probrala zasilku. Čo mě překvapilo bylo Čo se vyklubalo s milého Pánka na druhé straně internetového obchůdky s nímž jsem 2x volala byl obyčejný prolhaným TRT (slůvko TRT odvozeně od vytrtu, ktere mívá můj bratr casto ale snažíme se je všichni tolerovat). Nakolik jsem mu volala 2x a 2x mě ujistil že zasielka je na cestě – na poštovní obálce, ve které moje „stavicko Nosická“ byla jasně čitelným razítkem od posty s datem referujucim k včerejška.

Poučení: Nikdy Nedůvěřujte míle hlasu, nebot vam pravděpodobně lže přímo do ucha!

Starší článek autora u nas na postu

Nový článek autora mate nenápadně jmenovku

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.