Objednavky přes internet se opravdu staly ohromných hitem Posledních pár měsíců / let. Jakmile něco Potřebujete nebe chcete jdete na zlavy, HyperSleva, zlavydna, zlavyměsíca nebe jine portály, ktere se vas snaží ohromit ake mega úspory vasi těžko vydělaných bobaciků pro vas maji, jak rychle je umí doručit a Čo všechno Mají Čo ani netušil, že potřebuji.

Ale Když opravdu něco potřebujete, najednou najit dodavatele, který má dané produkty skladem je jaksi nekonecne náročné. Všichni to květnu, ale nikdo ne Prima. Minulý týden jsem ztratila nabíječka na telefon av kamenné obchody (jako ve Velké Británii nazývají brick shop) ta moje „dodavatelka stavy“ stala 20E – ale na webu přes super slevový ELEKTOR portal jen 7E – no tak to je opravdu na omdlení.

Na to moje překvapivé odpadnutí opravdu nebyla jen cena ale i ochota a přizpůsobivost dodavatele. Po objednávce jsem volala velmi milé Pank, ktery mi velmi ochotně oznámil že ještě dnes vecer da nabíječka do posty a posle s doručena nejpozději do 3 dny.

Velmi jsem byla na sobě hrdá a spokojna aka sikula se somni stala. Už si Umím i věci objednat, vyříkat, as očekávání i pockat tech pár dní.

Po 3 dnech čekání a mobilovania na ten nejúspornější režim, mi baterka ukazovala 2% Čo znamena tak 2h zivota. S malou dušičku jsem volala Mile Pank, jestli nahodou neví kde se moje zasielka Nachází kedze byla objednávání v úterý s 3-denní Doručení – nejpozdeji v pátek bych Mela mou „stavicku“ mat opat plnou. Mily pan opat s naprostou jistota a ujištěním mi řekl, zasielka byla poslána ale zial neví zaručit praci posty a proto se Může stát že se zasielka Může zpozdit. Jak víme víkendy Nejsou nejlepším dny pro poštovní zásilky a proto jsem s nulovou stavickou na MEM super moderním mobili chodila v pátek, sobotu i neděli a očekávání doufala, že pondělí bude Mým vykupitelského dnem, ale ani pondělí a ani úterý zadnímu nabíječka nepřišla.

V tem mi přes hlavu probíhaly Vsechna kritiky na nákupy přes internet, jak jsem naletěla, jak jsem zaplatila a už ne taka sikovna jsem se cítila jako naivní dietatko, ktere netuší nic o světě. No do zelí – este, ze to nebyla objednavka na 100E ale jen 7E, které má naštěstí nevytrhli z bídy. Byla jsem velmi zklamaná, kedze jsem s milým punkem volala 2x a tolko-Jistě-krat mě Ujistěte, že zasielka je už na cestě a určitě ji uvidim.

Ve středu zvonil Pošťák, že něco pro mě mě – s úsměvný komentářem: uz jsem to skoro vzdal nebyla na schránce mate velmi nenapadne napisane vase jméno (je tam 2cm velká písmena moje příjmení). Jsem se jen pousmála a probrala zásilka. Čo mě překvapilo bylo Čo se vyklubalo s milého Pank na druhé straně internetového OBCHŮDKY s nímž jsem 2x volala byl obyčejný prolhaným TRT (slůvko TRT odvozeně od vytrtu, ktere MIVA můj bratr casto ale snažíme se je všichni tolerovat). Nakolik jsem mu volala 2x a 2x mě Ujistěte že zasielka je na cestě – na poštovní obálce, ve kterém moje „stavicko Nosická“ byla Jasně citelný razítkem od posty s datem referujucim k včerejška.

Poučení: Nikdy Nedůvěřujte míle hlasu, Nebe vám pravděpodobně lže přímo do ucha!

Starší článek autora u nas na postu

Nový článek autora mate nenápadně Jmenovka


, , , [2] [3] [4] [ 5]

References

  1. ^ Zobrazit všechny příspěvky z rubriky Doručení (www.doruceni.cz)
  2. ^ (www.doruceni.cz)
  3. ^ (www.doruceni.cz)
  4. ^ (www.doruceni.cz)
  5. ^ (www.doruceni.cz)

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.