Original article

DORUČENIE TOVARU – EXPEDÍCIA – Sarana Pharm, s.r.o.

Doručení zboží na území SR

Doručení zboží spoločnost Sarana Pharm, s.r.o. robí štandardnými způsobmi. Prioritným způsobem doručování zboží je používanie tretej strany jak doručovacieho prostriedku. Na území SR tuto úlohu plná Slovenská pošta, a.s. Při zásilce je učtovaná paušálna sadzba ve výšce 3,33 EUR-a bez DPH. Zboží je možné zasílat kurýrskou službou ReMAX. Při zásilce kurýrem je účtovaná v sume 3,50 EUR-a bez DPH. Ve výslednej faktúre je táto služba potom započítaná. 

Každý zboží či produkt je možné si i osobne převzít. Prevzatie se spravidla uskutočňuje v sídle prevádzky spoločnosti Sarana Pharm, s.r.o., na Staničnej 7, 949 01 v Nitre. Osobné prevzatie je nutné si dohodnút ve před, najlepšie telefonicky. 


V případě potřeby je možné zakúpený zboží doručit i kurýrem, akými jsou UPS, či Fedex a pod. Tu není určená presná sadzba ceny za kurýrsku službu, pretože ceny jsou stanovované individuálne, podle platného cenníka kurýrní spoločnosti, která doručení zboží zaobstará. V tomto případě je však klient VŽDY dopředu upovedomený o této skutočnosti.

Štandardne firma Sarana Pharm, s.r.o. produkty nepoisťuje. Jak predávajúci nezodpovedáme za žádné škody, které způsobí nami vybraný přepravca, či přepravná spoločnost či doručovacia služba. Zboží, který si zákazník zakúpil je v jeho vlastnem záujme si skontrolovat při obdržaní a doručení, najlepšie bezodkladne po prevzatí. 

V případě, že zákazník zistí, že zakúpený zboží mu byl doručený neúplný, či poškodený, nebo nefunkčný, má právo podle platných zákonů o ochrane spotřebitela v SR zboží či službu reklamovat v zmysle reklamačných podmínek. Firma Sarana Pharm, s.r.o. se zaväzuje, že bude všechny reklamácie zabzepečovat a vybavovat promptne, bez zbytečných prieťahů v reklamačnem konaní.


Doručení a expedícia zboží do zahraničí

Doručení a expedícia zboží do zahraničí je v podstate rovnaká jak v tuzemsku. Jedjjjjjiným rozdielem může být cena přepravy, která je ve vyšších sadzbách jak při doručovaní v rámci SR. Opätovne spol. Sarana Pharm, s.r.o. robí doručování klasickým způsobem, t.j. využívajú se pro doručení doručovatelské služby, nebo služby kurýra, či služby Slovenskej pošty a.s. 

E-SHOP spoločnosti Sarana Pharm, s.r.o. robí automatický prepočet mien. Preto všechny poplatky s pojené s přepravou mimo územia SR jsou automaticky prepočítané na príslušné meny používané v cieľových krajinách s aktuálnym kurzem v den vystavenia objednávky, respektíve faktúry. 

Osobný odber zboží v případě objednávky ze zahraničí není možný. Všechny objednávky ze zahraničí jsou expedované tretí stranou. V případě reklamácie dodání zboží, platí pro zahraničných kupujúcich reklamačné pravidlá platné na území SR. Rovnako tak povinnosti pro kupujúceho ze zahraničí jsou v zmysle VOP spoločnosti Sarana Pharm, s.r.o. platné na území SR.

Team Sarana Pharm, s.r.o. v Nitre, 17. januára 2014

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.