Original article

Zboží doručujeme k zákazníkovi výhradne kurýrskou službou GEIS v rámci celé Slovenskej a Českej republiky na adresu uvedenú v objednávce. Způsob dopravy kurýrskou službou je časovo najefektívnejší a zákazník má jistotu, že se objednaný zboží k nemu dostane rychle a hlavne bezpečne.

geisDodávka zboží v rámci SR:

Při objednávce zboží do 200,-€      —>        4,00 € ( cena bez DPH )
Při objednávce zboží nad 200,-€    —>        ZDARMA

Dodávka zboží v rámci ČR:

Při objednávce zboží do 200,-€ —> 8,00 € ( cena bez DPH )
Při objednávce zboží nad 200,-€ —> ZDARMA

Zákazník je vždy informovaný o dodacem termínu objednaného zboží e-emailem nebo telefonicky.


V případě, že máme objednaný zboží skladem, budou objednávky uskutočnené nebo uhradené do 12:00 hod. expedované ještě v ten stejný den a doručené zákazníkovi následující pracovný den!

Pro ostatné objednávky (objednané nebo uhradené po 12:00 hod.) dodacia doba začína plynút následující (pracovný) den od uskutočnenia objednávky při platbe na dobírku, resp. následující (pracovný) den od pripísania peňažných prostriedků na náš účet při platbe vopřed. V sobotu a v nedeľu se zboží nedoručuje!

Bežné hodiny doručení kurýrem jsou v pracovných dnech od 8:00 do 17:00 hod. Zákazník bude před doručením zásilky kontaktovaný kurýrskou službou na telefónnem čísle uvedenem při objednávce.

Při objednávkach ze zahraničí požadujeme platbu predem na náš účet. Po prijatí platby bude zboží doručený zákazníkovi kurýrskou službou.

 

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.