Bratislava (SITA) – Kdo chce kupovat vánoční dárky přes internet, měl by tak učinit nejpozději do pondělí 17. prosince. Podle projektového manažera portálu Heureka.sk Kamila Demuth má takto zákazník téměř stoprocentní jjistotu, že internetové obchody dárek doručí ještě před Štědrým dnem.

Demuth však upozorňuje, že zboží musí mít obchod na skladě. Při objednání skladového zboží do 19. prosince dopoledne garantuje dodání zboží do Vánoc zhruba 65 procent slovenského e-shopů.

Někteří obchodníci umožní podle Demuth odebrání skladového zboží i osobně, nejpozději v sobotu 22. prosince. Heureka.sk přesto doporučuje nečekat na poslední chvíli a zboží objednat Čo nejdříve.

Produkty, které e-shopy vědí doručit ještě před Vánocemi, označil srovnávací portál Heureka.sk ikonou vánočního stromku. „Mezi Slováky se největší popularitě těší elektronika, zejména mobilní telefony, elektronické čtečky knih, tablety, ale i knihy, oblečení, kosmetika, hračky, sportovní vybavení, počítače, wellness pobyty a hodinky,“ dodává Demuth.

Portál Heureka.sk porovnává 4 500 Slovenská e-shopů, jejich zboží a ceny. Pro slovenské internetové obchody znamenají podle Demuth předvánoční nákupy až třetinu celkového obratu za rok.

ni; mt
Zdroj: SITA
ilustr. foto: PROTEXT [1] [2]

References

  1. ^ SITA (www.sita.sk)
  2. ^ PROTEXT (www.tasr.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.