Original article

Výmena zboží

V případě záujmu o výmenu nesprávnej veľkosti nám zboží prosím zašlite na adresu HOUND Design s.r.o., Gelnická 1, 83106 Bratislava spolu se sprievodným listem, v kterém uveďte číslo nákupného dokladu, názů a veľkost produktu, o který máte zájem. Klient v případě výmeny znáša všechny náklady na opätovné zaslání zboží podle sadzobníka v sekcii Platba a doprava[1]. Osobná výmena produktů není možná.

Na zaslání výmeny zboží si vyhradzujeme 14 kalendárnych dní.

Vrátenie zakúpeného zboží

Spotřebitel může vrátit zboží bez udania důvodu do 14 dní od zakúpenia. Budeme však velmi radi, když nám svoj důvod uvediete, lebo nám záleží na spokojnosti našich zákazníků a chceme svoje služby a výrobky stále zlepšovat.

Jak vrátit zboží?

Zboží je možné vrátit v stave v akem ste ho preberali – úplný, nepoškodený, čstejný a v originálnem obale. Spotřebitel totiž zodpovedá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku zaobchádzania s týmto zbožíem in když, než bylo nutné vzhledem na jeho povahu a vlastnosti. Když obal už nemáte, odstúpit od zmluvy můžete i naDále, může tím však dôjst k zníženiu hodnoty zboží.

Zboží můžete doručit poštou na adresu:

HOUND Design s.r.o., Gelnická 1, 83106 Bratislava. K zboží prosím priložte sprievodný list, v kterém uveďte číslo nákupného dokladu a číslo bankového účtu. Když chcete sumu použit přímo na uhradenie novej objednávky, uveďte prosím produkt, o který máte zájem.

Peníze zpět

Platby se snažíme vždy vrátit v co najkratšem termínu, najnedřív však do 14 dní od odstúpenia od zmluvy v případě, že nám byl zboží vrátený.

Reklamácia

Na zakúpený zboží se vzťahuje záruka podle platnej legislatívy Slovenskej republiky. Záruka v trvaní 2 roky se nevzťahuje na chyby vzniknuté během plynutia záručnej doby v případě nesprávneho používania, mechanického poškodenia (rozhryznutia psem nebo poškodenia ostrým predmetem či jjjjjiným poškodením), nesprávnym zaobchádzaním či v důsledku bežného opotřebenia. Vzťahuje se na chyby a vady vzniknuté během plynutia záručnej doby zjavnou chybou výrobku nebo skrytou chybou materiálu.

Zboží doporučujeme si ihned po prevzatí prezriet a v případě nespokojnosti využit 14-dňovú lhůtu na vrátene.

References

  1. ^ Platba a doprava (hound.sk)

zaslání zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.