Jako každý týden, i tento týden jsme pro Vás připravili zbrusu nových kolekci. Tento týden v Tchibo [1] najdete vše Čo jen potřebujete do zahrady – na práci i odpočinek!

Zahrada volá!

Sezóna zahrádek je otevřená! Se šikovnými pomocníky z Tchibo [2] bude Vaše jarní sázení a práce v zahradě jednoduše hračkou. A po dobře vykonané práci není nic lepšího, než si trošku odpočinout, posedět v zahrádce a načerpat trochu zelené energie.

Hurá do zahrady!

Zahrada volá!

Tchibo [3] už dávno není pouze káva, ale množství unikátních výrobků, které jinde nekoupíte. Každou středu můžete objevit na www.tchibo.sk novou kolekci, nový svět Tchibo. Objednávání je jednoduché a intuitivní. Navíc výrobky můžete vrátit bez udání důvodu až do 30-ti dnů od doručení! Třeba si však dát pozor, všechny výrobky jsou dostupné pouze do vyprodání zásob a mnohé jsou v nabídce pouze v limitovaných množstvích.

váha se určitě nevyplatí. E-shop Tchibo, to je bezpečné a pohodlné nakupování a stovky spokojených zákazníků každý týden. Prohlédněte si nejnovější kolekci [4] , je to zábava.

Nyní jsme pro Vás připravili opravdu speciální nabídku! 20% sleva na vybrané kolekce ! Akce se vztahuje na 4 označené kolekce. Teď je ten správný čas, akce platí jen do neděle, 24. března 2013 . Zboží z vybraných kolekcí stačí jednoduše vložit do nákupního košíku a sleva se automaticky uplatní. Objevte jedinečný svět Tchibo [5]

20% sleva na vybrané kolekce

Dokonalé snídaně ve velikonočním stylu MÓDNÍ LAHŮDKY pro letošní jaro Kreativitě se meze nekladou SPORT - vše, Čo potřebuji

20. 3. 2013
TCHIBO SLOVENSKO, spol. s r. o. [6]

References

  1. ^ Do e-shopu (www.tchibo.sk)
  2. ^ Do e-shopu (www.tchibo.sk)
  3. ^ Do e-shopu (www.tchibo. sk)
  4. ^ Do e-shopu (www.tchibo.sk)
  5. ^ Do e-shopu (www.tchibo.sk)
  6. ^ TCHIBO SLOVENSKO, spol. s r. o. (tlacovespravy.sme.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.