Nová kolekce

Teď je ten čas stát skutečnými dobrodruhy. Vydejte se do přírody a užijte si nezapomenutelné zážitky s Vašimi nejbližšími! V Tchibo [1] nyní najdete vše, Čo potřebujete – kvalitní outdoorové oblečení, vše na královský piknik v přírodě či dokonce soupravu na rybaření. Není na Čo čekat!

Hurá do přírody!

Hurá na výlet!

Nyní navíc v našem e-shopu Tchibo [2] probíhá speciální akce: naši věrnostní kartu TchiboCard si můžete nyní objednat zcela zdarma! Karta TchiboCard Vám přináší mnoho výhod: exkluzivně pouze v e-shopu Tchibo můžete nakupovat zboží z nejnovější kolekce až o týden dříve než ostatní, za každý Váš nákup sbíráte Věrnostní zrnka, které si můžete proměnit na atraktivní prémie a, samozřejmě, využíváte exkluzivní nabídky a akce určené speciálně pouze pro držitele TchiboCard. Neváhejte, zaregistrujte se ještě dnes! Akce platí jen do konce dubna.

Hurá na výlet!

Tchibo už dávno není pouze káva, ale množství unikátních výrobků, které jinde nekoupíte. Každou středu můžete objevit na www.tchibo.sk novou kolekci, nový svět Tchibo. Objednávání je jednoduché a intuitivní. Navíc výrobky můžete vrátit bez udání důvodu až do 30-ti dnů od doručení! Třeba si však dát pozor, všechny výrobky jsou dostupné pouze do vyprodání zásob a mnohé jsou v nabídce pouze v limitovaných množstvích. Hurá na výlet! [3]

váha se určitě nevyplatí. E-shop Tchibo, to je bezpečné a pohodlné nakupování a stovky spokojených zákazníků každý týden. Prohlédněte si nejnovější kolekci [ 4] , je to zábava.

27. 3. 2013
TCHIBO SLOVENSKO, spol. s r. o. [5]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.