Hurá do zahrady!

Navíc teď jsme v e-shopu Tchibo [1] pro Vás připravili opravdu speciální nabídku! 20% sleva na vybrané kolekce! Akce se vztahuje na 4 označené kolekce – Dokonalé snídaně ve velikonočním stylu, Módní lahůdky pro letošní jaro, Kreativitě se meze nekladou! a sport – vše, Čo potřebuji. Teď je ten správný čas, akce platí jen do neděle, 24. března 2013. Zboží z vybraných kolekcí stačí jednoduše vložit do nákupního košíku a sleva se uplatní automaticky.

Tchibo [2] už dávno není pouze káva, ale množství unikátních výrobků, které jinde nekoupíte. Každou středu můžete objevit na www.tchibo.sk novou kolekci, nový svět Tchibo. Objednávání je jednoduché a intuitivní. Navíc výrobky můžete vrátit bez udání důvodu až do 30-ti dnů od doručení! Třeba si však dát pozor, všechny výrobky jsou dostupné pouze do vyprodání zásob a mnohé jsou v nabídce pouze v limitovaných množstvích.

váha se určitě nevyplatí. E-shop Tchibo, to je bezpečné a pohodlné nakupování a stovky spokojených zákazníků každý týden. Prohlédněte si nejnovější kolekci [3] , je to zábava.

-Reklamní zpráva-

References

  1. ^ e-shopu Tchibo (www.tchibo.sk)
  2. ^ Tchibo (www.tchibo.sk)
  3. ^ nejnovější kolekci (www.tchibo.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.