Original article

soukromá přepravní společnost (Benco taxíků)

Naše firma se zabývá zákaznickými službami v oblasti přepravy. Sídlo firmy je v Trenčíně. Naše služby v současnosti využívá celou řadu firemních zákazníků, institucí, ale i privátních klientů.

Pohodlí a bezpečnost
Bezpečnost jízdy a pohodlí zákazníka jsou pro nás velmi důležité. Řidiči jsou připraveni zvládat každodenní starosti vyplývající z denní městského provozu. Aktivním přístupem a promyšlenou technikou jízdy se snaží vyhnout jakýmkoli nepříjemným faktorem vyplývajícím z běžného provozu. Naše vozy jsou vždy připraveny na silniční provoz bez ohledu na povětrnostní podmínky. Kvalitní šofér, fyzická příprava motorového vozidla pro provoz v daném ročním období jsou všechno faktory, které značně ovlivňují bezpečnost a také pohodlí jízdy.

Důvěra
Snaha nás a našich řidičů je získat si Vaši důvěru. Pod pojmem důvěra chápeme seriózní přístup ke klientovi, bezpečnou jízdu motorovým vozidlem, příjemný pocit z jízdy a dobrý dojem zanechaný ve vzpomínkách na tyto krátké okamžiky života.

Spolehlivost
Náš tím spolehlivě plní úkoly, které jsou na něj kladené během celého dne a nedělá rozdíly mezi zákazníky. Cílevědomě přistupujeme ke zákazníkovi, at už jde o přepravu ředitele společnosti, nebo o odvoz vašich dětí do školy. Dodržení termínu objednávky, přesnost a korektní komunikace s klientem jsou základní předpoklady pro vybudování si vztahu s našimi zákazníky.

info, tel.. 0949 136 296

… naše nové služby: LOVE DRIVE (zamilovaná jízda), WEDDING CAR (svatební vozidlo), transportion CHILDRENS and ANIMALS (přeprava děti a zvířat) více info na tc 0949 136 296

Nabídka služeb

… naše nové služby: LOVE DRIVE (zamilovaná jízda), WEDDING CAR (svatební vozidlo), transportion CHILDRENS and ANIMALS (přeprava děti a zvířat) více info na tc 0949 136 296

Ceník služeb

Taxislužba nemá vyplněn ceník služeb.

Stanoviště

Centrum Trenčin – Palackého ul..

Vozový park

Audi A6 avant (sedadel: 5), Pohodlná a luxusní limuzína
Audi A6 avant (sedadel: 5), Pohodlná a luxusní limuzína

přepravní společnost

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.