Pro zákazníky MAKRO Cash & Carry ČR, kteří využívají službu MAKRO Distribuce, se zážitek z nakupování v tomto největším slovenské velkoobchodu opět o krok přiblížil trendu klasického online prodeje. Od dubna totiž mohou využívat nový, pohodlnější způsob objednávání zboží přes online objednávkový systém www.my-objednavka.sk [1 ] .

Tisková zpráva

Bratislava 16.května 2012

Slovensku delivery zákazníkům společnosti MAKRO odteď usnadní podnikání systém m-objednávka, který již od konce minulého roku úspěšně funguje iv sousedních Čechách. Vedle dosavadních možnostech objednávání zboží, které METRO zákazníkům doručí přímo do jejich provozu a to buď přes telefon nebo e-mailem, si nyní podnikatelé mohou zboží vybrat a objednat jednodušší na internetové platformě www.my-objednavka.sk [2] .

„Systém nové služby je založen na principu internetového obchodu, i když my ho přímo e-shopem nenazýváme. Zákazník se jednoduše na adrese www.my-objednavka.sk přihlásí pomocí svého zákaznického čísla a hesla, vybere si zboží z nabídky METRO, případně ze svých předešlých objednávek, odešle objednávku a počká si na dovoz zboží v standardním, předem dohodnutém termínu, „vysvětluje romana Nýdrle, Head of Corporate Communications společnosti MAKRO.

Online řešení je zatím určeno výhradně pro zákazníky využívajících službu MAKRO Distribuce, je tedy v souvislosti s tím vázány na minimální měsíční obrat a objem objednávky. METRO v rámci služby MAKRO Distribuce provozuje flotilu více než 30 dodávkových automobilů. Službu rozvozu zboží přímo do provozů spouští MAKRO zejména z důvodu nárůstu poptávky u svých zákazníků ze segmentu HoReCa (hotely, restaurace, kavárny, jídelny a pod.), Kde zaznamenalo více než 65%-tní meziroční nárůst.

Prostřednictvím služby m-objednávka si zákazníci aktuálně mohou vybrat z kompletní nabídky potravinářského sortimentu MAKRO, včetně chlazeného a mraženého zboží a ze sortimentu drogerie. Postupně však do systému přibude i základní výběr kancelářských potřeb, spotřebního materiálu, domácích potřeb a další zboží, dohromady tedy budou mít zákazníci na výběr z více než 26 000 položek zboží.

„Systém m-objednávka chápeme jako součást zlepšování služeb pro naše“ online ready „zákazníků, který nám zároveň umožnil doplnit naši službu MAKRO Distribuce. Systém však nadále zlepšujeme av budoucnu ho chceme nabídnout i ostatním zákazníkům METRO, „doplňuje Romana Nýdrle.

References

  1. ^ www. m-objednavka.sk (www.my-objednavka.sk)
  2. ^ www.my -objednavka.sk (www.my-objednavka.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.