Maličké MINI se vydá na severní polární kruh navštívit Santa Klause a doručit rekordní zásilku.

Mini představuje mezinárodní projekt „MINI Goes to Santa Claus“ (MINI jde k Santa Klausovi), který by měl ztělesňovat jeho nekonvenční podstatu a pokusit o zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

MINI a Guinnessův rekord

Konvoj MINI vyrazí do Rovaniemi na severním polárním kruhu, aby odevzdal Santa Klausovi dopisy od dětí a dospělých z celého světa. Zároveň se MINI pokusí o Guinnessův rekordů vytvořením nejdelšího seznamu přání pro Santa Klause.

Do tohoto pokusu MINI zapojí 16 trhů, což by samo o sobě mělo stačit, aby zůstal ohromen i osobně Santa Klaus, který je odborníkem na cestování po světě.

Zeměmi EU, které se účastní projektu, jsou Belgie, Bulharsko, Česká republika, Řecko, Maďarsko, Německo, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Itálie a Velká Británe. Z mimoevropských zemí se zapojí Singapur a Spojené státy americké.

V sobotu 24. listopadu se rodina MINI vydá na „jednosměrnou“ cestu do Rovaniemi ze sídla BMW v Mnichově. Absolvuje více než 3 000 kilometrů a bude procházet některými z nejkrásnějších měst Evropy, například přes Kodaň a Stockholm.

Cesty se zúčastní: MINI Clubman, MINI Countryman, MINI Hatchback, MINI Coupé, MINI Roadster a MINI Cabrio.

Rekordní vánoční MINI

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.