Jak mám postupovat při reklamaci?

Reklamace při přepravě

Přesto, že zboží je zabaleno bezpečně a takovým způsobem, aby se minimalizovala možnost poškození při přepravě, může se stát, že k takovému poškození obalu nebo i samotného zboží během přepravy dojde. Pokud při přebírání zboží zjistíte poškození na obalu, zkontrolujte kompletnost zásilky, případně zkontrolujte neporušenost zboží. Pokud je zboží mechanicky poškozen, zásilku nepřebírejte a vypište s přepravcem Protokol o škodě. Zároveň Vás žádáme o zaslání informačního emailu na eshop@exisport.cem [1] , abychem se o této skutečnosti dozvěděli Čo nejdříve a mohli ji následně řešit. Následně Vás budeme kontaktovat o dalším postupu.

Pokud zjistíte poškození až po přebrání zboží, oznamte nám tuto skutečnost prostřednictvím formuláře [2] , který vyplňte a pošlete spolu se zbožím do 48 hodin.

Reklamace zboží v záruční době

Pokud se na Vašem výrobku vyskytla vada, na kterou se vztahuje záruka, vyplňte prosím formulář [3] a vyplněný nám jej spolu s reklamovaným zbožím doneste na některou z našich prodejen ( seznam prodáni [4] ), nebo zašlete na níže uvedenou poštovní adresu provozovatele internetového obchodu Sportisimo. Zboží zasílejte čstejný! Nezapomeňte na všechny potřebné doklady, které jsou nezbytné pro zpracování a vyřešení Vaší reklamace ( originál faktury, doklad o zaplacení, záruční list ).

Neposílejte zboží na dobírku!

Sportisimo, s.r.o.

Reklamace ESHOP – Sportisimo

Opatovská cesta 14

040 01 Košice

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek a návrhů nás neváhejte kontaktovat [5] . Rádi Vám pomůžeme.

Reklamování zboží a záruka

Záruční doba na veškeré zboží v naší nabídce je 24 měsíců. Reklamovat lze pouze zboží zakoupené v síti obchodů Sportisimo.

Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Reklamaci uplatněte ihned a bez zbytečného odkladu. Reklamované zboží dále nepoužívejte!

Formulář odešlete Čo nejdříve a přibalte jej přímo k výrobku při jeho odesílání.

Reklamované zboží je nutné doručit na naši poštovní adresu nebo do nejbližší kamenné prodejny. Reklamace řešíme do 30 dnů. Při odstranitelné vadě je reklamace ukončena předáním opraveného zboží (odstranění vady) nebo výměnou zboží.

Provozovatelem internetového obchodu EXISPORT.cem je:

Sportisimo, s.r.o.

Opatovská cesta 14

040 01 Košice

IČO: 31723420

IČDPH: SK2020483663

References

  1. ^ eshop@exisport.cem (www.exisport.com)
  2. ^ formuláře (www.exisport.com)
  3. ^ formulář (www.exisport.com)
  4. ^ seznam prodáni (www.exisport.com)
  5. ^ kontaktovat (www.exisport.com)

zaslání zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.