Děti by si pod stromeček raději neměli přát hračky. Ušetřili by vám starosti, které můžete mít, pokud se rozhodnete pro nákup přes internet. Ne všechny virtuální obchody se totiž na předvánoční období připravili a už teď přestala přijímat objednávky. „Internetový prodej je dočasně ukončen. Z důvodu vyřizování velkého množství objednávek nejsme schopni reagovat na všechny vaše dotazy a připomínky, „píše na své internetové stránce hraček Dráčik . Návštěvníkům dále oznamuje, že objednávání zboží bude znovu možné až po opětovném doplnění zásob začátkem roku 2013.

Málo hraček
Internetová stránka momentálně slouží pouze jako informace o nabídce hraček . „Všechny zásoby zboží z akční nabídky jsou již vyexpedovány z distribučního skladu do kamenných prodejen Dráčik,“ píše se na internetové stránce. Hraček je má celkem až 140. Na naše otázky do uzávěrky společnost nereagovala.
Hračkářství woow Toys zatím hlásí dostatečné zásoby. Problémy by mohly vzniknout pouze při velmi žádaných hračkách. „Výrobci mají totiž už dávno prázdné sklady u zboží jako Lego Friends, Monster High panenky a Furby,“ říká jednatel woow Toys Petr Řehulky.

Připraveni
Internetové obchody hovoří o bezproblémových zásobách. „Všechno máme na skladě. Pokud se však něco vyprodá, hned to stáhneme z nabídky, „uvádí Igor Zuzčák, majitel prodejny svět-puzzle.sk .

Případně hlásí dostupné hračky označením ikonou „skladem“. „Ostatní zboží je na dotaz, ale většinou je už nedostupný z logistických důvodů, protože by nám zboží od zahraničních dodavatelů už nestihl přijít na sklad do Vánoc,“ tvrdí ředitelka internetového obchodu prenasedeti.sk Iveta Siládiová.

Někteří nedostatečným zásobám nerozumí. „Nevidím důvod, proč bychem nemohli přijímat objednávky, každý, kdo pracuje s hračkami, je na toto předvánoční období zvyklý. Je to vlastně naše hlavní sezóna, „konstatuje Mariana Šurinčíková z obchodu hrackarstve.eu . Několik hračkářství se shodují na tem, že nápor vánočních zákazníků zvládají i personální a zboží by měl pod stromky dorazit včas. Všechny objednávky řeší operativně. „Zboží balíme a expedujeme v den objednání nebo následující den, pokud objednávka přijde později,“ vysvětluje Mariana Šurinčíková.
Z
ároveň dodává, že k prodlení nedojde, jestliže si zákazníci hračky koupí s předstihem. „Pokud si lidé puzzle neobjedná 20. prosince večer, všechno stihneme. Dokonce i objednávky ze čtvrtečního rána vyexpedujeme, „slibuje Igor Zuzčák. Zákazníci budou dokonce předem informováni, zda se k nim hračky dostanou. „Nakupujících do jednoho dne informujeme o tem, zda jim garantujeme doručení do Vánoc,“ říká Iveta Siládiová. Tatiana JURÁSKOVÁ

Kontextové odkazy ETARGET

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.