Original article

– celnice řeší zasilky nad nějakých 29 euro tusim a to včetně poštovného. bohuzial. cize pokud nebudes mat stastie na pohodovou celníka, tak zasielka z Amazonu skonci na celnici.

– pokud mas VISA nebo VISA Electron, tak to není převod na ucet ale platba kartou. nevím jak v ZUNO ale normalne to neznamená žádnou platbu navíc.

– ano, balik z Amazonu umí přijít i za 2 dny, pokud je odesílání například z Německa. To zavisi od umístění zboží.

– Amazon doručit na Slovensko přes UPS, resp. oficiálně se to myslim vola SPS a je to slovenska dcera UPS s jejich logem, auty a všem.

– Nektere věci na americkém Amazone do europy nedoručuje. Nektere doručují. A neznamená to, že pokud jejich doručují, že je budou expedovat ze skladu v europe.

– Nemožnost expedovat na Slovensko se da obejít přes spolecnosti, ktere jsou v USA a živí se tím, že přeposílají baliky do světa .

– Není mozne odstoupit od zakoupeni podla slovenských zákonů, rovněž zaruka nejde podle našich zákonů. V závislosti od znacky se někdy dají a někdy nedají vyuzit lokalne servisně centra. Tedy dají se vyuzit vzdy, jen někdy v ramci zaruky a někdy platit.

– Colne jednání si muzes delat sam (pokud si masochista) nebo na to zmocnit SPS. Odporucam to druhe. Dokumenty pošleš postou, netřeba nikam chodit. Pokud jejich oskenovat a pošleš i mailem, začnou to vybavovat ještě dříve.

Toto jsou moje zkušenosti z před půl roku, možná se něco od té doby změnili.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.