Original article

Autor: WBN / PR, 13. února 2014 11:19

Michal Suchoba, autor aplikace tvbay Foto: iTVSi, as

BRATISLAVA 13. února (WBN / PR) – Slovenská aplikaci tvbay už znají i v Americe. Začátkem února se představitelé společnosti iTVSi, as zúčastnili na jedné z největších světových vývojářských konferencí a výstav Appsworld North America 2014 v San Francisku.

Jsme rádi, že naše aplikace je vnímána jako jedinečné a zajímavé technologické řešení av Americe vzbudila velký zájem. Součástí aplikace je například online sázení, které se těšilo velkému úspěchu a bylo předmětem mnoha rozhovor, které jsme na konferenci poskytli . I na základě těchto zkušeností jsme motivováni pokračovat v hledání partnerů na celosvětovém trhu, protože si myslíme, že mu máme Čo nabídnout, řekl Michal Suchoba, autor aplikace a šéf společnosti iTVSi, as

Během dvou dnů přinesla konference to nejlepší, Čo svět mobilních aplikací v současnosti nabízí. Zúčastnilo se jí více než 8000 vývojářů, mobilních operátorů, obchodníků, výrobců a uživatelů zařízení, mezi nimi i Google, Apple, Facebook, HTC, LG, PayPal, Fox Broadcasting, Panasonic či The New York Times.

Pro naši společnost, která vyvíjí mobilní aplikace, jsou takové konference obrovskou příležitostí k získání lepších znalostí o aktuálním dění v odvětví informačních technologií. Důležité informace zde dostaneme z první ruky. Pokud chceme být konkurenceschopní, musíme mít stejné informace jako ti nejlepší. Samozřejmě je zde i možnost představit se světu a získat neocenitelné kontakty pro další obchodní příležitosti, „dodal Michal Suchoba.

Pozitivním impulsem bylo také pozvání zástupců společnosti iTVSi, as mezi účastníky diskuzního fóra. Jedním ze 4 diskutujících byl Dušan Duffek, který se zabývá Business developmentem produktu tvbay. „Byla to výborná možnost představit náš produkt úzkému okruhu lidí přímo z našeho byznysu. Pouze pro zujímavost, jedním z diskutujících byl i viceprezident společnosti at & t, která nás dlouhodobě zajímá a jsme rádi, že společnou účastí na diskusi jsme mohli začít rozvíjet naše pracovní aktivity. „

Dušan Duffek z iTVSi, as Foto: iTVSi, as

„Jsem přesvědčen, že konference v San Francisku nám pomůže otevřít dveře i na americký trh,“ zhodnotil šance tvbay za Velkou louží Michal Suchoba.

Aplikace tvbay je bezplatná aplikace pro klienty televizních operátorů, která umožňuje jednoduché, rychlé a pohodlné nakupování přímo z televizní obrazovky.

Na koupi jakéhokoli produktu stačí pár kliků TV ovladačem a koupit je možné prakticky cokoliv. Program, který zahrnuje nabídku nákupu, je označen ikonou tvbay v rohu obrazovky. Stisknutím tlačítka OK na dálkovém ovladači se přímo v set-top boxu spustí menu, ve kterém si divák – zákazník může koupit právě zobrazené výrobky nebo služby. Rovněž si prostřednictvím této aplikace může zkontrolovat stav objednávek, resp. obsah nákupního košíku. Způsob doručení zboží koupeného přes nový prodejní kanál tvbay je stejný jako u klasických e-shopech.

 Aplikace tvbay Foto: iTVSi, as

doručení zboží – Google News

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.