Přestože dnešním dnem, Popeleční středou, začíná postní období, v ostatní neděli se v mládežnickém centru Poltár konal karneval, který mají všichni zúčastnění ještě v živé paměti. Atmosféru vám slovy přiblíží předsedkyně MC Poltár, Zdenka Laššáková :

 “ Už se stalo tradicí, že poslední neděle před Popeleční středou patří v MC Poltár karnevalu. A tak i letos v neděli 19. února v 15:00 hod.. zaplnilo Mládežnické centrum přibližně 30 dětí v maskách. Hned při vstupu jejich přivítali Pat a Mat, kteří se jim věnovali během celého odpoledne. Krátce po začátku karnevalu byla Patovi a Maťovi kurýrní službou doručena zásilka, která obsahovala automat na nápoje. Věrni své filozofii ignorovali návod na zprovoznění přístroje a udělali to po svém – patmatovsky. A tak chvíli podával přes automat nápoje Pat, pak ho vystřídal Mat. Takto obsloužili všechny děti.
Pro všechny bylo připraveno společné agapé ze zásob, které přinesly děti a jejich rodiče. Program skončil tombolou.
Děkuji všem dětem a jejich rodičům, že jsme spolu vytvořili takové veselé společenství. Zvláště děkuji rodičům, kteří přišli na karneval v maskách a dokázali se i takto sjednotit s dětmi. „

Fotografie: (Ing. Karel Pribilinec)

Počet otevření tohoto příspěvku: 60x doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.