uit Rechtwiki

KOROX – office market, s.r.o. je dodavatel kompletního zboží pro vaši domácnost; ale také širokého spotřebního materiálu pro domácnost.

Specializujeme se hlavně na kancelářský papír. spotřební materiál doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.
KOROX – office market, sro je dodavatel kompletního sortimentu tablet pc pro vaši domácnost ale také širokého sortimentu pro firmu. Specializujeme se hlavně na notebooky. fotoaparáty doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.

Největší obchodní internetové centrum v ČR – korox.sk provozuje společnost; KOROX – office market, sro
Na stránkách www.korox.sk můžete najít širokou nabídku a nejlevnější občerstvení, papírnictví, mobilních telefonů, komponenty, kancelářské potřeby produktů. Jde o sortiment zahrnující více než 1 000 světových značek. Hlavní předností www.korox.

cz je však rozsáhlá nabídka přidaných služeb.
Proč nakupovat; na www.korox.sk? Jsme jednotka na slovenském trhu v hygiena. Široký sortiment – 1 000 světových značek a 80 tisíc položek zboží. Velké skladové zásoby – rychlé doručení zboží zákazníkem. Poskytujeme rozsáhlý systém rozšířených záruk / dokoupení delší záruky / až 30 dní na vrácení zboží / expresní vyřízení reklamací v prvních 30 dnech od nákupu.

Výhodné ceny zboží. Největší kamenná prodejna v Banské Bystrici na osobní odběr zboží. Možnost vrácení zboží / odstoupení od smlouvy i pro právnické osoby.

Look into my site: vysavace, vysavač [1]

References

  1. ^ vysavace, vysavač (Www.korox.sk)

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.