Přes službu internetového prodeje potravin s donáškou „Potraviny domů“ společnosti Tesco dosud nakoupilo více než 10 tisíc zákazníků.

Společnost to oznámila dnes.

Služba byla v ostrém provozu spuštěna na začátku října, zatím je ale dostupná jen v malé části Slovenska. Rozvoz se podle informací společnosti při spuštění realizuje zatím pouze ze dvou hypermarketů v Bratislavě, Tesco Extra – Zlaté písky a Petržalka, a zboží se doručuje v Bratislavě a do dalších měst a obcí v okolí, včetně Pezinku, Stupavy i Sence a několika obcí v okrese Dunajská Streda.

Doručení zboží vybraného na webové stránce si lze objednat nejdříve na druhý den, případně na zvolený datum do tří týdnů. Vybrat si je třeba konkrétní dvouhodinový interval donášky mezi 8:00 a 22:00, za kterou se na začátku platila jednotná cena 3.99 eur.

V současnosti používá Tesco několik cenové úrovně mezi 2.50 až 4 eury, přičemž nižší ceny za doručení se platí v odpoledních a večerních hodinách.

Podle společnosti zákazníci využívají nákup přes Internet s donáškou zejména na velké nákupy a speciální nákupy velkých balení. Nealko nápojů bylo nakoupených dosud více než 60 tisíc litrů, mléka 20 tisíc litrů a zeleniny a ovoce více než 20 tun.

ještě kdyby tak dovážely i elektro a ostatní zboží

aha ho debilní česky línej narod.este i toaletaky si dovážet.

tu nemusi jít o lenost, su ludia ktery nemůžou odejít z domu (hlídají nemocné děti, sami su nemocní, duvodu je mnoho) a pro ně je tato sluzba k nezaplacení

A na Čo su sousedské vztahy????

sousedské vztahy se dnes už nenosí. Souseda v bytě naproti vůbec nezná. Hlavně je, že v TvarovejKnihe mas 387 „přátel“, což coho 1/2 není z tvého kontinentu …

To je doba totálního psycho, či spíše začátku konce …

Pokud by byl dnes rok 1982 a ne 2012, tak bych i věřil, že Mayové mají pravdu … nebot při takovém tempu zdementievania populace nevím jak to tu bude vypadat za 30 let. Lidé nebudou vědět rukou psát, pomalu ani číst, z papíru kniha bude jen v muzeu (jako dnes psací stroj) a při odpovědi na tu najdementnejsiu otazku (na kterou odpoved pozna pomalu i největší dement z „I mudry schybi“), budou lidé sahat po nějakém mini-pidi blbitku ve vačku, aby šli na celoplanetární encyklopedické hlasem ovládané studnici na bázi Webu 5.0. Na Webu 5.0 budou mít také 5974 „přátel“, ale fyzicky kontakt s bližními bude defacto anulována.

sousedské vztahy jsou dnes věru na <>.

I když se ti to může zdát zvláštní, tak nemají všichni auto a nést dva balíky minerálek a balík mléka autobusem neni nic příjemného.
Druhá možnost je chodit denně do obchodu, ale například tam kde bydlím já už široce Daleko žádné malé potraviny Čo bych měl blízko nejsou. Jedny byly zrušeny už dávno a je z nich čínský textil a druhé jen minulý rok a tam je pro změnu automatová herna čím krásné stoupla i drobná kriminalita v okolí ale to je už o jiném.

Bodaj by tvoje lokalne potraviny nebyly zrušeny ked to tu krachuje jedna radost: D ved taka klasická večírku sotva vydělá na nájem i když se tam furt tlačí zákazníci. Momentální trend je vyobliekat sebe a rodinu a ist do nákupního střediska a tam nejen nakoupit ale se trosku pomotkat pozabvat zrelaxovat ist do kina dát si kávičku děti nechat Neh se hraju na smikalke atd. Taka komerčnímu kultura. Po výplatě se chytil za hlavu ked pozeram na plně parkoviště. Šílené. Národ holubici.

když jsem neměl auto, tak jsem jel busem do Tesca, nakoupil jsem věci ktere mi vyhovují a 5 minut po opuštění pokladny jsem seděl v taxíku. Odtud je to už stejné jako kdybych měl auto … Potraviny, oblečení a boty se přes net nekupují!!

ale kupují, pouze ty žiješ za opicemi, když jako komunisté pises Čo se kupuje přes net a Čo ne

líný mozno, ale především blby, protože tesco mě danove prazdniny, cenový dumping a kopu jinych „srandiček“ proti které naše řetězce a soukromníci nemají šanci.

Lidé jsou momentalne strasne „soustředěným“ na to Čo dělají politici ( na to Čo o nich výplně media) a na romsky problem, ale mnoho lidí přehlíží to jako prostě unikají obrovské peníze ze statu jejich vlastním přičiněním.

Takže hurá po výplatě Teska nase posvětil a nyní i online a já se asi odstěhoval k chytřejší lidem dakde tam nahoru do severských států.

nevím no, pracuji v konkurenčním, Slovenská řetězci Fresh (známý v Olomouci a okolí) ao žádných daňových prázdninách Tesca nevím

Čo se týče cenového dumpingu Tesca, to je už totální mýtus, Tesco má jedno z nejvyšších cen v Košicích, jen mají velké akce které lidem zaslepují oči. To, Čo oni dělají, nemá s dumpingem nic společného.

BTW: Tesco express, když otevřelo vedle našeho fresh, má problém uchytit se na trhu a získat zákazníky, čili i to, že by naše řetězce měli problém , není pravda. Nechci tím říct, že bychem byli dokonalí, právě naop když, Tesco má velmi bohaté know-how, ale v konkurenci víme obstát.

Nejprve zjistit informace, potom třepat!

Suhlasim,
ale minimalne o nějakých daňových úlev jsem kedisi slyšel. Takze nevím jistě ano trepem. Pokud mě někdo chut tak jistě si to vygoogluje jak se věci mají.

Čo se tyka dumpingu tak tam mi taky date zapravdu že minimálně akciový zboží je dumpingový, to že je celkovy nakup nevýhodný je věc druha.

Hambach mi!

Zase při takových marží, Čo mají, to dumping byt nemusi … v akcích snižuje cenu dodavatel, který si také zaplatit zobrazení v katalogu.

Tedy průměrný nakup se sklada ze 6 litrů nealko, 2 litrů mléka a 2 kil zeleniny. Chudak kurýr, vláčet 10-kilové zasilky cely den za 2,50 evri.

neni chud když, mě rudl.

a pro nas po slovensky mluvících, Čo je to ta rudl?

cesky mluvící kolega Rudolf
😀

taka P.Í.Č.OVINA na přepravu kokotina

Google tu d reskju! rudl to je ta karicka na stojáka 🙂 http://dopice.sk/4kS

Něco jako čudla, jen to vypadá jinak a namísto č. je r.

No tak skus ze srandy doručit 20-50 takych zásilek denně – tolik mě průměrný kurýr. Ani do auta se to same nenakládají, ani na tu rudl se to same vyloženo, a ani z té rudly si to zakaznik sam nesložil. Nemluvě o tem, že téměř nikde nemas hladky teren mezi autem a zákazníkům. Je to taka dobra každodenních posilka v ceně.

Tak viz, pokud by to bylo nerentabilní, nikdo by to nedělal (i když u Čeĥa nikdy nevíš …) ..

Takze to nemuze byt take mizerně jako to na první pohled vypadá ..

Odkud víme, kolik z těch 4 Eur Čo zaplatit zakaznik jde kurýrní a kolko Tescu?

mě Kezmarok Tesco?

cela Kežmarský samospráva nakupuje online v Tescu …

„.. a květnu si Kežmarský děti kde hrát?“

Ved ano! DANE NAM IDU DO PRAHY! V Blava mají dvojité až trojnásobná PLAT!! CENA POTRAVYN JE V BRATISLAVĚ nejnižší!! CO ještě dodat …… pfffffffffffffffffffff

kdyby sis místo toho fňukání radsej vybíral slámu z bot …

To szaga72: Normální sedni na rychlík, jdi do BA, mezi sedlačou se tam ztratíš is tou slámou v botách a vychutnej a užij si naplno všechno to, o čem píšeš.

Měl jsi těžké dětství?
Sedni na mašinu a Hajdú do Bratislavy. Tam už přestoupil na Hlavní nádraží a ty nechodíš a nechodíš …..

POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN POTRAVYN

v ba su rádi pokud maji dva litry, pokud Zamak mozes mat tři kdekoliv a pak ti bude nakup nosit nějaká luxusní štětka, to je ina liga jako tesco Sock donáška

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.