100%

Jak? Tak jako tento … a podobni jemu, cize i ty, urážet tuto firmu, když jste od nich nic nekoupili. Taki jako ty a podobni si zaslouží jen deku, když jsi byl na vojně, vies Čo to znamena.
Tyto negativne hodnocení pise bud konkurence aby uškodila této firmě, ktera chce udelat neco pro lidi a ne nahrabat Čo nejvíc do vlastní kapsy nebo to pisu méně inteligentni a méně chápavý občané, kteří jsou nespokojeni se svým životem a hledají vinu na všech kolem sebe, jen v sobě vidí toho nej …
PS: Urcite se ohradil (reakce méně inteligentních), ze my jsme si nečelily. Hm, nestojí mi za to abych ti výkaly a tobě podobni.
Elektrocentrum Poprad drzim vam prsty a nenechte se odradit podonymi komentář, iv té nejideálnější společnosti se najde nespokojený „člověk“ ;).
Někteří zakaznici su fakt směšná, chtějí zboží za nejnizsí cenu a najradsej by byly, aby v den objednavky ho este měli i doma: D = dospěláky, kteří duševně zůstal na urovni ditete, ktere vzdorně chce svou hračku ihned a ked ji nedostane vříská, trucuje a cely svět kolem je špatný.
Este jednou, držím PRSTY!
Este pro hodnotiavu evelin: Asi ties spadá do výše opissnej skupiny. Dievca zlatě, kdd nevíš Čo je rucne rozmrazování, tak neotravuj prodejců, ale si to vygooglovat. Já jsem chlap a viemco to je: D.

References

  1. ^ Ano (obchody.heureka . cs)
  2. ^ Ne (obchody.heureka.sk)

přepravní společnost

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.