Dodávky a vrácení zboží

PLATBA ZA ZBOŽÍ

Nabízíme Vám tyto možností platby za Vaše zboží:

NA DOBÍRKU

Vaše objednávka je zaslána kurýrem na zadanou adresu a platíte až při jejím převzetí. Tento způsob platby je možný pouze na Slovensku.

INTERNET BANKING

Internet banking je momentálně nejpohodlnější způsob platby. Je velmi rychlý, nemusíte manipulovat s peniazmi.Na využívání internet bankingu vám stačí mít účet a zřízenou službu internet banking.

DORUČENÍ ZBOŽÍ

Nakolik můžeme dodat zboží pouze osobám starším 18 let nabízíme dopravu výhradně kurýrem a kurýr ověří věk zákazníka a vydá zboží pouze osobě starší 18 let.

do 60 € (včetně)

nad 60 €

Doručení kurýrem

4,00

zdarma

Dobírka

1,00

1,00

Osobní převzetí (Čadca, Žilina)

zdarma

zdarma

Uvedené ceny platí pouze pro odeslání obyčejných zásilek na Slovensko a posílání celé objednávky v jedné zásilce. Při rozdělení objednávky a její poslání ve více zásilkách může být celkové poštovné vyšší. Ceny poštovného jsou uvedeny včetně DPH.

Bezplatné doručení je nabízeno i při některých speciálních akcích.

K uvedeným částkám neúčtujeme žádné další poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohledu na hodnotu Vaší objednávky či počet objednaných výrobků.

Záruční doba na veškeré zboží objednané v internetovém obchodě e-cigarette.sk je standardně 24 měsíců. Nekompletnost zásilky nebo poškození zboží je nutné oznámit do 24 hodin od převzetí zásilky e-mailem na adresu eshop@e-cigarette.sk [1] nebo telefonicky v pracovní dny na 0948 948 102. Pozdější reklamace nekompletnosti zásilky nebo mechanického poškození výrobku nemusí být uznány.

Pokud chcete zakoupené zboží reklamovat, předem nás prosím kontaktujte. Reklamované zboží zašlete prosím na adresu E-SV, sro, Horní 1919/64, 022 01 Čadca. Doporučujeme Vám zboží zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Do balíku přiložte kopii daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím a kopii ústřižku od doručovatele.

Po obdržení reklamovaného zboží Vás budeme neprodleně kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se s Vámi na rychlém vyřešení problému: reklamované zboží Vám vyměníme kus za kus, případně j jiný, který si vyberete (do hodnoty reklamovaného zboží) nebo Vám vrátíme peníze . Reklamace bude vyřízena v Čo nejkratším čase, nejpozději však do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží. O výsledku reklamace budete informováni bezprostředně po ukončení reklamačního řízení e-mailem a spolu se zbožím Vám bude doručen reklamační protokol.

References

  1. ^ eshop@e-cigarette.sk (e-cigarette.sk)

doručení zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.