Společnost Tesco spustila už i na Slovensku prodej potravin přes Internet, zatím v testovacím provozu.

Upozornili na to noviny SME na základě informací společnosti.

Tesco avizovalo [1] spuštění prodeje přes Internet v dubnu, podle informací z tohoto času plánuje odstartovat řádný prodej ještě v tomto roce.

Nakupovat se má dát celý sortiment kromě elektra a oblečení, ceny budou stejné jako v kamenných pobočkách a to dle FAQ prodejce také v případě akcií.

U některých typů a druhů zboží nemusí být sice pro zákazníka optimální nechat výběr zboží na prodejce, u dalších typech v závislosti na ceně za doručení může být ale internetový nákup časově efektivním způsobem nakupování i potravin.

V aktuální testovací provozu si lze podle webové stránky služby objednat doručení do Bratislavy a několika obcí v okresech Pezinok, Senec, Malacky a Dunajská Streda, například do okresních měst Malacky a Dunajská Streda doručení možné není.

Podle dubnových informací se bude dát doručení zboží objednat v ostrém provozu nejdříve druhý den po objednání a nejpozději tři týdny předem. Zákazník si vybírá dvouhodinový časový interval, ve kterém se mu zboží doručí.

Tesco doručuje podle informací na stránkách společnosti zboží v chladícím vozidle. V testovací provozu je samotné doručování bezplatné, v ostrém provozu se bude za doručování platit zatím nespecifikovaná částka.

Platit za zboží a doručení bude možné pouze platební kartou, buď online nebo při doručení. Při platbě online bude částka z karty stažena až po doručení zboží.

Podmínky ostrého internetového prodeje zveřejní Tesco až později, s jeho spuštěním. Internetový prodej Tesca funguje kromě jjiných zemí iv sousední České republice. Za doručení se platí pevný poplatek 99 Kč, v přepočtu cca 4 eura.

Testovací provoz internetového prodeje na Slovensku lze nalézt na potravinydomů.itesČo.sk [2] .

A květiny půjdou poslat?

uzenáče jdou …

posílám krevety

Posílám cibuli.

posílám zkažená vejce

2 týdny po výplatě!!

prave jsem si olial klávesnici hustým lepkavým mielkem tak nepicujte

tak lest si bambus na DSL.SK ma este nenapadlo …. si dobry …

On nemuze za to ze jste tady vsichni take pi * e.

🙂 samozřejmě v dobrém

„čerstvost všech potravin zarucena“: D

V jakém stavu to očekávám ked to ozařovat pomalu s odpady z Černobyl? V dobrém, samozřejmě.

Kdyby jen potraviny.
Kdysi dávno jsem měl přenosný CD přehrávač „diskman“ už ani nevím odkud. VTescu jsem si všiml že tam mají stejný a za 500Kč. O pár dní později v témže Tescu stejný přehrávač byl najednou v Akcií za 700Sk a to byl zlevněné z 999Sk … no nekoupil to!

bezna věc, pracoval jsem v jednem sportovním obchodě kde ked dosiel novy zboží tak na prodejnu byl hned vystaven jako zboží s 30% slevou …
potom aby se člověk nesmál když se mu někdo chválí s jakou slevou nieco koupil …

„čerstvost“ a „potraviny“. Dvě slova neslučitelné s TesČo.

no pokud by šlo o velky nakup, tak ty 4 eura za donášku su zanedbatelné, jen by mě zajímalo, jestli to pevně myslí po celém Slovensku

4 evri?!! Tak tolik mít v hotovosti … ta začínám nový život.

P.S. Důchodci se jim na to vyser, za 4 eura mají léky na 1 den života …., maminky s dětičkami potřebují někde zabít čas, takže zajdou raději osobně a zbytek snoby, zda zaneprázdněné si dá donést, spíše z plezíru, jako nutnosti.

no a já na to mam ale neberu, nebot u zboží není uvedena ani datum spotřeby ani složení. nekoupil si přece jogurt aniž bych věděl jestli a kolik má v sobě éček, živých kultur, obsah uhlohydrátů, tuků a bílkovin, kde to bylo vyrobeno atd. atp. takze je pro mě nabídka nezajímavý.

uvedena, samozřejmě. v dobrém i zlém.

A Lidl nic? Skoda nebot Janka H se prave naučila dělat s internetem.

Umíš si představit v jakém stavu by ti to chodilo? V dobrém, samozřejmě.

Možná by to ještě žilo.

Možná „už“. 🙂

nevim proc nakupovat v techto supermarketech ked nam prodávají ten nejhorší zboží Čo se dá vyprodukovat.

no ked si chci koupit např. mou oblíbenou kávu, těstoviny, zavařené okurky tak to je podla mna jedno jestli to objednal v Tes Čo, Hypernova nebo v cba když jde o ten isty zboží … ale take maso a zelenina je už o něčem jiném

A víš proč to je? Nebot většina zákazníků (cca 80%) tlačí na ceny. Dražší produkty raději nekoupí vůbec a kupují jen nejlevnější. Pokud by lidé přestali dívat jen na cenu, tak by určitě obchodní řetězce začaly dodávat kvalitnější zboží. Proto kupuji zeleninu v BIO obchodě zde za rohem a pečivo v lokální pekárně … Sice si připlatíte, ale nikdy jsem nanšiel něco ošklivé nebo zkažené.

„BIO“ co?

/ nemohu psát, protože se těžko píše, když ležím na zádech, kopu nožičkama do vzduchu a nevím skončit se smíchem … /

BIO začíná být prehypovane, to Čo reprezentuje bude zruinovány, stejně jako EKO, nebo GREEN-[neco] ..
stane se z toho obyčejná masných marketingový „znacka“, ktera ztratit jakýkoliv význam, nebot se budou lepit nalepky bio na uplne cokoliv. myšlenka není zla, problem je v masovosti, a že spotřebitelé / výrobci to tlačí do srac .. k
a pak su tu take individua jako ty, Čo se válejí po hřbetech, když někdo bere věci vážně a nebojí se zapojit mozek

zkus raději zapojit ten svůj.

KDE máš dnes ještě Panenských půdu, panenský hnůj ze SENA, ne krmné moučky …?

Aksi myslíš, že „bio“ farma funguje t když, že kravičky se napasovat, vyser kvalitní lejno, které se nechá kvalitně dozrát na kvalitní hnůj … , Přičemž v potu tváře se citlivě a ekologicky Zoru stovky ha …, jen aby měl zákazník „BIO“ … v Tescu!, takše směju dál.

Na obyčejné vesnici, si raději koupím mléko procezené přes plenku, zda sýr z udírny od obyčejné matko, zda Bači … , Protože to znám od útlého destva, ale bordel vyráběný masově .., nikdy nebude BIO, nebot i ten „bio“ farmář potřebuje peníze.

ne že bych to teď nenapsal ..
ne, bio neznamená nejake kraviny o panenskosti, no mělo byt znamenat ze na jablka nevylejes 20 litrů pesticidů, fazole nebudeš zaléváme exkrementy a rajčata nebudeš pěstovat v hydroponii ale v zemi.
směj se dál, a mně je srdecne jedno Čo si myslis ze si myslim já. radsej půjdu na trh a koupim si švestky Čo stojí 3x více než v akci I. jakost v Kauflandu, az z nich mušky odletů ..
a rajčata si půjdu natrhat k rodině na zahradu
pristup lidí jako ty a zesměšňování nutí lidi vybodnut se na sledování toho Čo si dávají do ust. zamysli se

V zahradě mám jablka, červivé, protože jejich zásadně nepostrekujem.

Hrušky jsou fantastické, přesto, že jejich nepostrekujem.

Švestky, některé jsou s maskou, v zahradě je pouze hnůj, kravský / koňský, rajčata jsou menší, i paprika, ale na 1000% vím, že jediný bordel tam dělají kočky, když se vyprazdňují …, potvory, ale jsou očkovaná.

PS Pokud chceš „BIO“, tak musíš vidět OSOBNĚ, kde a jak se něco pěstuje, zda chová.Ostatné je marketing.

super, a teď si to Pěstuj na balkoně v paneláku .. pokud nejaky mas.
tesim se i za tebe ze si muzes vlastně fakt bio věci vypěstovat sam, my ostatni, kteri mame cerstve zel / ovo pouze od známých a když jim zvýší, tak se můžeme „spoléhat“ pouze na bio nalepky , a že pěstitelé jsou čestní .. avšak pro take vyrobky se nechodi do řetězců ..

jinak z těch domácích a klidně i velikostí třetinový rajčat se najíst lépe než nafouklé na vodě a chemii pěstovaných nikdy nehnijucich z hydropone. neobsahují skoro nic, jen vodu. jablko s návštěvníkům mi nevadi, ved mam nůž, vyřízneme vytunelovane cásti, zbytek je Fajnová [ked chuti takovému vyberavcovi jako je cervik ..]

Bio neznamená ani to, že se tam nepoužívají pesticidy, ani že se to nestříká. Stříká se to a tlačí do toho pesticidy ve velkém, jen jiného než do „nebio“. Viz si normu.

A ta fazole zalitá fekální je bio. Ved to je najlepsie přírodní hnojive. Pokud su tedy bez chemie jako prací prášky, cisticí prostedky apod. ..

na bio je i nejaka norma? zaujimave ..
ne, fekální nejsou najlepsie hnojive. bylo by docela dobře, kdyby neobsahovaly steroidy, antibiotika, e-coli, a jine svinstva, Čo po drůbeži / hovězího / vepřové zůstane [protoze to do nich tisk]

No ked jíst odpad z Tesca / Lidl a spol., tak je jasné, že v tem je kopec sajrajtu.

Na bio je hned několik norem a vyhlášek. Např. prodávat „bio“ věci jako „bio“ mozes jen tehdy, když přejdeš EU bio certifikací (všimněte si její cislo na kazdém vyrobku). Dále je v ní jmenovala, ake su povolené „bio“ postřiky, hnojiva, způsob pěstování, atd. .. Velmi zjednodušeně řečeno, je to totéž Čo „nebio“, jen to musi růst v zemi a nesmějí se na to pouzivat ty největší ekrazity. Díky tomu nenajdeš v nasich obchodech jedinou červivé mrkev ci jablko, av doma vypěstovaných věcech bez chemikálií bude kopec havět. O chuti toho obchodniho „bio“ radsej pomlčí …

a já pomlčí o bio vs nebio vs [lepsia] tržnice. ne všechno se da vypěstovat u nas, ani při nejlepší snaze. sestava nam overit si prodejců, připadne znacky při jak tak zpracovaných potravin, a držet se toho ..
mimochodem, velmi mě pobavili naposledy prodávané rajčata PRVNÍ jakosti v Carrefour. byly take prvotřídní ze se mušky jen tak zlietali a rajčata jedli same sebe od dobroty:-D

>>> KDE máš dnes ještě Panenských půdu, panenský hnůj ze SENA, ne krmné moučky …? <<<

U mé babky.

„Bio“ je na slovenských potravinách jen nálepky. A pomalu už s tím začínají iv Rakousku …

AV sláááávnem Německu dokonce našli jedovaté dioxiny, tuším v „BIO“ vejcích …

ale Slováci sní i h .. o, stačí reklama a pocit, že dělá „něco“ pro své zdraví.

Že se zavřely stovky malých jatek a podnikových prodejen na družstvech … to už nikoho z vlád netrápí.

Ved tu máme Tesco a Lidl, když jsem naposledy koupil 2x v jednem týdnu shnilé!! mrkev z CZ, tak do Lidl chodím pouze pro peči ve, občas jogurty, naše – bílé a sladkosti, naše.

Jednota má podle mě v souč.. nejlepší potraviny.

Možná také proto že v mnoha městech neexistují zeleninové tržnice.Co je smutný projev kulturnosti těch míst.

Amen, trhovníkpoctivo nakoupí zeleninu, ovoce v Tescu, či Metry, bouchne si 20-50% a pak se diví, že jsou lidé nadmutí a nekupují rajčata z E, zda mrkev z IT.

6 rohlíků, 1 třesku a Chlazené 12tku
diky Boženka: *

pro Tebe vsetko Misko

Da se nejak zmenit heslo k mému účtu zde na DSL.sk?

Jasné, pošli mi své aktuální heslo na internetovypirat@gmail.cem a já ti ho změním 😉

a spokojenost, donesli Čo měli, dokonce mě i našli. Funguje to a můžu odporucit …

dobry den,
dakujem, při té NEKVLAITE potravin, neprosíte.
nashledanou

Konecne! Už mě fakt nebavilo tam každé rAno chodit po třesku, rohlíky a litr domácí

jak si muze někdo kupovat“ domácí“ v Tescu?
v dobrém samozřejmě ….

Dobrý metylalkohol není špatný … podpoří ekonomiku v pohrebníckych službách.

podívejte se na http://www.masodomů.sk
rozvážně ma se, objednavka přes internet

dik, objednal jsem mlade masky. v dobrém, samozřejmě

Nápad dobrý, ale stranka (farba!!) evokuje spíš dojem eskortní služby. V dobrém, samozřejmě.

.. úplně že t-mobile

Do Malacek nezaujal … jen tusim Stupava a Záhorská z vesnic v okrese Malacky

BTW, Carrefour mě prodej tiez.ibaze ze si po to musis ist.

http://www.carrefourdrive.sk/c4d/ba-dan/

V aktuální testovací provozu si lze podle webové stránky služby objednat doručení do Bratislavy a několika obcí v okresech Pezinok, Senec, Malacky a Dunajská Streda, například do okresních měst Malacky a Dunajská Streda doručení možné není.

četlo to někdo?

Já.

přečti si to pořádně a pochopit, Čo tím autor myslel.

Konečně někdo začal donášku i čerstvých potravin. Vždyt jsme jako Slovensko byli pozadu za ostatními zeměmi 10-15 let.
Konečně nebudu muset čahat ty obrovské tašky z obchodu, Náchod se v něm kilometry, čekat u pokladen.
Za těch pár eur to určitě stojí, že budu moci Browse a přitem čekat, dokud mi Tesco man zazvoní u dveří s nákupum.

A dokonce si myslím, že to minimálně v Londýně bude velmi populární – protože lidé mají málo času a dost peněz, aby si to nechali přinést.

A kvalita? pokud mi jednou, dvakrát přinesou něco staré nebo zkažené, tak přijdou o kšeft. Nemyslím, že by se o to snažili – nebot jen takto si k sobě protáhnou zákazníků od konkurence.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.