Společnost Tesco dnes spustila na Slovensku ostrý provoz služby prodeje potravin přes Internet.

Nakupovat se dá téměř celý sortiment kromě elektra a oblečení, tedy potraviny včetně mražených, čerstvých a pečiva, kosmetika, drogerie, chovatelské potřeby i produkty z oblasti domova a zábavy a péče o dítě.

Ceny budou stejné jako ceny v kamenných pobočkách v den dodání a to dle FAQ prodejce také v případě akcií.

Doručení zboží vybraného na webové stránce si lze objednat nejdříve na druhý den, případně na zvolený datum do tří týdnů. Vybrat si je třeba konkrétní dvouhodinový interval donášky, za kterou se platí cena 3.99 eur.

Rozvoz se podle tiskové zprávy společnosti realizuje zatím pouze ze dvou hypermarketů v Bratislavě, Tesco Extra – Zlaté písky a Petržalka. Zboží se doručuje v Bratislavě ale i do dalších měst a obcí v okolí, včetně Pezinku, Stupavy i Sence a několika obcí v okrese Dunajská Streda.

Podle tvrzení společnosti budou pracovníci vybírající zboží dle objednávek zákazníků vybírat zboží s nejdelší zárukou. Pokud v době výběru nebude objednané zboží k dispozici, vyberou náhradní.

Zákazník má při přebírání zboží podle informací Tesca ve FAQ právo odmítnout kterýkoliv zboží. V podmínkách používání služby se navíc vzpomínají specifické případy odmítnutí zboží, není ale jasné z jakého důvodu, že podle FAQ je možné odmítnout libovolný zboží. Podle podmínek používání může zákazník odmítnout libovolný z náhradních zboží, které budou baleny zvlášt, dále může odmítnout zboží s vyšší skutečnou cenou než byla cena v době objednávky a odmítnout může i vážený zboží, pokud jeho hmotnost překročí objednanou hmotnost o více než 10%.

Platit se dá jen platební kartou, buď autorizací platby při objednávce nebo při převzetí zboží. I při autorizaci platby při objednávce se vybere pouze cena skutečně odebraného zboží a to po převzetí objednávky.

a hypernova nebude mít?

Objedvam paštika, uzenáče, rohlíky, cuco a tesco hajzlkdyž.

www.potraviny.sk fungují 6 let, aspoň mají konkurenci!

Vyberte si město. Vyberte si město Kosice.

.. he, a nikdo o nich neví … jakoby nebyli ..

vynesou to do bytu, nebo jen před bránu?

Také by mě zajímalo jestli by mi vifonky do schránky nemohli dát kdybys nesem doma nahodou

http://www.itesČo.sk/potravinydomov/ Zákaznického-podpora.html? rel = help # akByvamVbyte

Pokud bydlím v bytě, doručí zboží pracovník doručovacích služeb až ke dveřím mého bytu?
Náš pracovník doručovacích služeb doručí zboží až ke dveřím vašeho bytu / domu.

objednávali jsme už 2x, vždy dojel až ke nám, na 5. patro

A uz to mame OCADO.cem a OCADO Van v podobě Tesco potravin 😉

krasny způsob jak se zbavit potravin těsně před koncem zaruky …

Tak nevím, my jsme to vyzkoušeli v ramci té zkušebního provozu a nic takového jako tovaar před koncem zaruky se nestalo – naop když, jogurty se mi zdály s delší záruku, jako když jejich kupuji v Tescu (kde přesouvají dopředu ty s nejbližším dnem spotřeby).

Sak to i píší, nevíte citat ..? Vybírají zboží s nejdelším datem spotřeby.

Ved i politici říkají, že nekradou

„.. (kde přesouvají dopředu ty s nejbližším dnem spotřeby ..“ – to se jmenuje tzv.. válcování, a dělají to tak např. iv Lidl, al.asi všude

jasné, že se to dělají všude. Je to logické, že každý prodejce se chce zbavit věci postupně. I každý člověk pokud mě v chladnicce např. 2 stejné jogurty z různým datem spotřeby tak sní ten Čo se porouchat jako 1.

nejdříve na druhy den: D Jsi dělají srandu? Vzdy to fungovalo t když, ze zavolam taxikáře, řeknu mu že chci cojaviem 3 piva, 2 vodky, 5 rohlíků a 30deka tresky ao půl hodinu je tu, dam mu cenu zboží + cenu taxíku a mam. To jako koho chtějí ohromit s donáškou zítra? naco mi je to zítra?

Čo ine čekáš od Tesca?

no např. 300 let už funguje donášky pizze. SI představ, že by sis objednal 2 šunkové, extra feferonky a šampiónem + 2l coly. A oni ti řeknou „nejspíš zítra!!“ 🙂 By zkrachovaly, tak jako zkrachuje i toto – resp. se to nerozšíří. Donáška musi byt max do hodiny, Ne že zítra.

no jenže to tady uplne špatně porovnávat – pizzky su teple jídlo ktere se, většinou ale jsou i výjimky, podává teple.

naproti tomu mražené potraviny nebo jine věci ktere zrovna doma nemas, a vies, že například dnes v noci doraz z prahy domů a zítra se ti hodí …

A tesoc mi je cestou i rozmrazit?

ked ano tak ne úmyslem 🙂

ty vies kdy budes přesně zítra doma? já ne. Do zítra se může stát 1000 věci. Ale pokud neco chci z potravin a jsem línej si to ist sebrat, tak to chci teď, ne zítra. Nebot cestou z roboty jdu kolem 5 supermarketů, takze si to koupim. Ale když vecer s kamarády oslavit a doslo vino nebo vodka nebo chlebíčky, tak si to objednal a chces to hned. Zítra jim na to prdim, to si kupim sam.

Dobry den,

úvod mé objednavky bych chtěl objednat salát 3 deka, 2 kolečka norské šunky a 4 Zlevněné jogurty Danone.

S pozdravem,
Vas věrný zakaznik

vies jak se řekne jogurt po blavacki? …. dano-ne

No, a máme po květinách! V dobrém samozřejmě, ale celé špatně. : (

Je nám líto, ale v současnosti zboží do vaší oblasti nedováží. Predregistrujte se na stránce www.itesČo.sk / predregistracia.html a jakmile oblast rozvozu rozšíříme, Vás budeme informovat e-mailem.

Já jsem to vyzkoušel vícekrát minulý měsíc. Donáška byla zdarma a fakt mě to potěšilo, protože jsem si usetril hromadu casu běháním po obchodech. Je to fajn. Ale 4eura za donášku asi platit nebudu. Nad určitou cenu by to uz melo být zdarma, pak bych to využil znovu …

Ano, když si z města a mas auto tak se to nevyplatí. Umím si ale představit ze např. někdo bývá 10-15-20 km od nejblizsího Tesca a nema auto / ma zkažený .. atd a chce si spravit nákup po výplatě / na oslavu atd.. Nevyplatí se mu tam ist autobusem nebo otravovat sousedů nebo známých kvůli odvozu. Navíc za „laskavost + benzin / naftu“ by tomu někomu dal minimalne 5eciek. Takze není to uplne blbost ..
A klidně si muzes toho objednat víc a když ti to přinesou tak si vybíral jen to Čo opravdu chces a ostatně at si vezmu nas5. Nejsi přece povinen si převzít cely zboží. Aspon jsem to tak pochopil.
Není to univerzální služby pro každého a ode dneška nebude kazdy sedět doma a nakupovat přes internet ale jsem si jstejný že někomu to může ušetřit kopu starosti.

tak nevím .. ked si 20km od Tesca (stale mozes mat 20 jinych obchodů blíž) tak sbírat letáky kde Čo mají a autem oběhu všechny obchody s 1 naftou a nákupum všude Čo potřebujes a muzes ušetřit více než 5 eur Čo das případnému sousedovi za laskavost. Nebo jdu do hiperky, nemají to a hento, tak jdu do Tesca, nemají ještě toto, tak se stává v Kauflandu po zeleninu av Lidl pro minerálku. A pokud naahodou nedostanu este toto a toto cestou je Billa, Terno-coop-jednota (jak to kdo vola) a asi tucet malých potravin. Vsetko na jednu naftu. Objednávat zboží z Tesca (90% potraviny) se oplati jen když si línej tam ist, ale chces to teď hned.

Já bych si poprosil 4 téměř suche rohlíky, 30 deka salámy se třemi zelenými tečkami a 3 pocernele banány, a Chraňte se donést neco cerstve! 🙂

Posílám rohlíky!

já vajíčka.

ale salám je i zelená: pa také posílám květiny a rýži: p

Ci boha objednal kapra na vánoce ze jestli bude ještě plíšky ploutví

… a bude zpívat vánoční koledy: D

Ej veru, „spanšteli“ jsme .. :)), ještě si pamatuji, jak jsme za socíku jako děcka čakávali v obchodě i 3-4 hodiny, dokud přišel v SOBOTU čerstvý chléb, chlapi v montérkách ho z Avie vyhádzali , prodavačka bez rukavic každý jeden přeložila do regálů, pak nám ho po 8 Kčs prodávala, přičemž jsme si ho museli objednat asi 2 dny předem …, jinak jsme si doma pekli lokše, to bylo v 80. letech, aby se nezapomnělo …, čili nedávno.

No a dnes si dáváme donést chléb / možnost /, přičemž šomreme jako staré děvky, naříkáme jako ministři, že prý se „musí“!! čekat až na druhý den.

Namísto toho, abychem si uvědomili, že je to až neskutečný luxus, něco takového si dovolit a také zaplatit.

Nyní nemyslím ty 4 eura, ale celkově, ten princip.
Máme se jako prasata v žitě.

Taka donáška je nic oproti exkortu luxusních kurev. Moje rec, dobře nám je.

nj teď mámě cerstve rozmrazení

BAF!

Čo tu někteří melou je neskutocne, donáška na druh yden, je kvůli optimalizaci trasy a take kvůli přípravě vašeho nákupu, pokud vím že jsem doma mezi 17-19 tak si to dam donést, ved pracuji do 16. 4 za donášku mi přijdou docela dost, ale Čo už, možná časem se dočkáme akci, typu, nakup nad 50 € donášky zadara. Připadne nad 30 donáška za 2 €. Umím si představit že někdo kdo nedívají na peníze pokud odrzgros nebot na to není odkázán a nerad stoji v Tescu v řadě, si to klidně vybere a mě jjistotu na začátku akce ze se mu to var i zvýší, kedze to objednat rano o 6.00 v práci ked je este tesco mozno zavřete a během dne by něco mohli vyprodat

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.