Přepravní společnost UPS [1] doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail ihned jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem.

Zboží na další den zasíláme každý pracovní den pokud je objednávka přijata do 12:00.

Zboží je doručovAno v pracovní dny 8:00 – 18:00, přesný výběr hodiny dodání není je bohužel možný. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci o dalším pokusu o doručení.

Doprava zboží až k Vám do 24 hodin (nad 500 € bez DPH) ZDARMA ZDARMA
Doprava zboží až k Vám do 24 hodin dobírka (pod 500 € bez DPH) 5.54 € bez DPH 6.65 € s DPH
Doprava zboží až k Vám do 24 hodin (pod 500 € bez DPH) 4.04 € bez DPH 4.85 € s DPH
Dobierečné (platba v hotovosti přepravci) 1.50 € bez DPH 1.80 € s DPH

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete ho v následující pracovní den po odeslání objednávky v sekci Faktury i ve svém mailboxu) vyhledat Vaši zásilku na stránkách přepravce UPS – sledování trasy zásilky [2] .

Na Čo musím dát pozor při přebírání zásilky od přepravce a Čo mám dělat, když je zásilka poškozena?

Zboží je v plné výši pojištěn, je však nutné jej zkontrolovat při převzetí od přepravce. Pozdější reklamace přepravce UPS neuznává. Pokud je balík viditelně poškozen, nebo je porušena originální páska Alza.cz, zboží od přepravce nepřebírejte a informujte nás (telefonicky, mailem). Přepravci jsou však velmi spolehliví, jde o mizivé procento reklamací. V případě potřeby neváhejte využít zákaznickou linku společnosti UPS (02) 16 877 . V případě, že poškození obsahu zásilky zjistíte po jeho převzetí, je nutné do 24 hodin zaslat vypsán Zápis o poškození zásilky [3] na adresu miriam.gazikova @ intime.sk [4] .

přepravní společnost

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.