Značka MUA (Make Up Academy) je – až na pár výjimek – v našich končinách stále velkou neznámou. Moje první zkušenost s ní byla ve formě paletky očních stínů [1] . Značka u nás zatím není oficiálně v prodeji (nevím ani o žádném českém nebo slovenském e shopu, který by ji nabízel), ale máte možnost využít služeb mateřského muastore [2] , který zasílá i na Slovensko (a do Čech). Já jsem tuto možnost využila, hlavně kvůli akci, která nedávno probíhala – poštovné v rámci Evropy, které normálně stojí téměř 5 liber, bylo zlevněné o téměř 3 libry. MUA není žádná luxusní značka a ceny ve shopu jsou více, než přijatelné, takže konečná částka za celý nákup včetně poštovného nepřesáhla v přepočtu 12 Eur … Apropo, nákup: zaskočila mě skutečně expresní rychlost doručení – zásilku jsem měla doma na třetí den od objednání! Čo se týče balení, s tím se velmi nepárali – jednotlivé kousky byly pouze vloženy do větší bublinkové obálky, která byla v době doručení již v dost ubohém stavu 🙂 Naštěstí, obsah zásilky byl neporušený a mohla jsem se pustit do zkoumání 🙂 Vybrala jsem si dvě řasenky, paletku očních stínů a rtěnka / lesk v jednem. Již při nákupu bylo mým záměrem část věcí věnovat do giveaway a nakonec jsem se rozhodla „pustit“ paletku a zhušťující řasenku. Takže, Řecko na ně se na blogu ani neobjeví a příležitost otestovat je dostane výherce.

Dnes se blíže podíváme na „vytáčecí“ řasenku Extreme Curl :
Zaujal mě v první řadě obal, který se mi zkrátka líbí 🙂 Nejsem extra fanouškům vytáčacích řasenek a ohnutěch kartáčků, ale riskujete jsem to. Kartáček není ohnutá až t když, jako například v případě této řasenky [3] a hned na první pohled si všimnete jeden problém – konec kartáčku je úzký (což je samo o sobě super), ale usazuje se na něm příliš mnoho barvy. A to při líčení příliš nepomáhá: (Musíte dávat velký pozor, aby se barva nerozmazané i tam, kde nechcete. Týká se to hlavně spodních řas. Pokusila jsem se to vyfotit detailně:
Barva také poměrně pomalu zasychá, což je jednak výhodou (máte možnost řasy dostatečně dlouho upravovat do požadované formy), jednak ne (nesmíte příliš energicky mrkat, aby se Vám barva neotlačila na oční okolí). A Čo ten „natáčecí efekt“? Podle mě slabý průměr. Nemám pocit, že by řasenka extra viditelně vytáčela. Je spíše prodlužující. Nejlepší výsledek jsem dosáhla, když jsem první vrstvu nechala úplně zaschnout a pak nanesla další. V praxi to vypadá nějak takto:
Není to špatné (a znám kopec podstatně dražších řasenek, které jsou ještě slabší), ale mohlo by to být i lepší. Ale Čo byste chtěli za dvě libry, všakAno 🙂 Vlastně, za ty dvě libry to vůbec není tak zlé! Řasenka má ještě dva bonusy: během dne se neotlačí a neopadává a velmi jednoduše se odličuje.

Závěr je asi takový, že podruhé si ji zřejmě nekoupím, ale toto balení v pohodě dopoužívam. Když vezmu do úvahy zmíněnou směšnou cenu v poměru k výslednému efektu, dávám 7 hvězd z 10ti .

Tolik dnešní recenze. V té nejbližší si dáme produkt, který mě oslovil celkem dost: Lip Boom!

A pak přijde slíbená giveaway 😉

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.