KDY A JAK DOSTANETE ZBOŽÍ? Po odeslání objednávky zboží dostanete potvrzovací e-mail s přehledem objednávky a informací o tem, že Vaše objednávka byla přijata do systému. Od této chvíle děláme maximum pro to, abychem zboží Čo nejdříve doručili na Vaši adresu. Obvyklá lhůta pro doručení zboží se pohybuje v rozmezí 2 až 3 pracovních dnů od objednání.

Stav vaší objednávky můžete průběžně sledovat v části Přehled objednávek. Pokud by lhůta pro doručení zboží měla překročit 5 pracovních dnů, budeme Vás o tem neprodleně informovat e-mailem, popř. telefonicky, a upřesníme termín expedice. V těchto případech bývá obvyklou příčinou momentální nedostupnost objednaného zboží v našem hlavním skladu.

V případě, že jste:

od nás nedostali potvrzovací e-mail, nebo neobdrželi objednané zboží ani informaci o prodloužené době expedice do šesti pracovních dnů od uskutečnění objednávky, prosíme, kontaktujte nás na: info@justfight.eu nebo na telefonním čísle: (+420) 734 156 715 – informace o stavu objednávek, případně telefonu: (+420) 731 656 823 – informace o produktech.

JAK POSÍLÁME? K posílání zboží po ČR používáme zásilkovou službu PPL. Kurýr Vás telefonicky informuje o termínu doručení zásilky. V případě, že Vás kurýr nezastihne, vrací se zásilka zpět k nám – zásilka není nikde uložena!!

K posílání zboží z České republiky na SLOVENSKO používáme:

Služba PPL – doručení 1 den. (Bratislava); 2 dny ostatní místa slovenské republiky. Doručovací kurýr vždy telefonicky předem informuje o doručení! Slovenská pošta – doručení do 4 pracovních dnů, zboží posíláme na dobírku V případě, že bude zásilka při doručení viditelně poškozená nebo otevřená, odmítněte ji převzít, ao této situaci nás, prosím, neprodleně informujte.

OSOBNÍ ODBĚR objednávaného zboží je také možné vyzvednout osobně v Praze (Justfight Praha), v Brně (Justfight Brno) nebo v Košicích (Justfight Olomouc) na adrese prodejny.

VÝMĚNA ZBOŽÍ Je jasné, že zboží, které si objednáváte na internetu, nemáte možnost předem vyzkoušet a také jeho barva může vypadat ve skutečnosti trochu jinak než na vašem monitoru. Pokud vám přišlo zboží, o který sice stojíte, ale nevyhovuje vám barva či velikost, existuje samozřejmě možnost vyměnit ho za to správné. Prosíme, informujte nás emailem nebo telefonicky na: info@justfight.eu nebo tel: (+420) 734 156 715, případně tel: (+420) 734 156 716.

doručení zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.