Soud v Ústí nad Orlicí odsoudil už v lednu trestným příkazem Michala F. (45) a jeho vlastní dceru Ivanu F. (23) z Orlickoústecku za to, že po smrti matky mladé ženy začaly spolu intimní žít a zplodili dvě děti, holčička (2) a chlapce (1). Rozsudek, který padl na neveřejném jednání bez jejich účasti, se však soudci nepodařilo doručit. Povedená rodinka totiž zmizela neznámo kam.

S případem jsou velké problémy. „Protože se standardně poštou a pak ani policii nepodařilo písemné rozhodnutí soudu otci a dceři prodat, musel být samozřejmě vydán příkaz k celostátní pátrání po nich,“ řekl Jiří Prochádzka, předseda trestního senátu soudu v Ústí nad Orlicí. Kvůli neúspěchu doručení soudní zásilky nemůže zatím veřejnosti říci, jaký trest dvojice dostala.

Mohly by to být až tři roky nepodmíněně. O Perverz dvojici se policie začala zajímat loni v létě na podnět lidí z Choceňská, kde v té době otec s dcerou žili. Působily na první pohled dojmem, že spolu něco mají. Tehdy se deníku Blesk [1] podařilo najít ještě předtím, než ji vyslechla policie. Všechna tvrzení označili za pomluvu.

„Navenek to může vypadat, že spolu něco máme, protože nás lidé stále vidí spolu. Já ale dceři jen pomáhám s vnoučaty, „ řekl Michal F. „Mám muže, je v Anglii a vydělává, proto není s dětmi,“ řekla dcera. Policie u nich ale nařídila genetické testy, které ukázaly, že lhali. Vlastní otec Ivaně F. udělal dceru a syna, ve kterých má zároveň svá vnoučata. A pro mladou ženu jsou její potomci současně nevlastní sourozenci.

References

  1. ^ Blesk (www.blesk.cz)

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.