Skopiowano ze stron roboczych projektu Wolne Podręczniki

KOROX – office market, s.r.o. je dodavatel kompletního zboží pro vaši rodinu ale také širokého spotřebního materiálu pro firmu.
Specializujeme se hlavně na kancelářské potřeby. kancelářskou techniku ​​doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.
KOROX – office market, sro je dodavatel kompletního sortimentu počítačů pro vaši domácnosti ale také širokého sortimentu pro firmu. Specializujeme se hlavně na drogerie. video doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.

Největší obchodní internetové centrum v ČR – www.korox.sk provozuje společnost; KOROX – office market, sro
Na stránkách www.korox . sk můžete najít širokou nabídku a nejlevnější kancelářský nábytek, mobilní telefony, mobilních telefonů, dárkové předměty, reklamní předměty produktů. Jde o sortiment zahrnující více než 1 000 světových značek.
Hlavní předností www.korox.sk je však rozsáhlá nabídka přidaných služeb.
Proč nakupovat; na www.korox.sk? Jsme jednotka na slovenském trhu v kancelářské potřeby. Široký sortiment – 1 000 světových značek a 80 tisíc položek zboží. Velké skladové zásoby – rychlé doručení zboží zákazníkem. Poskytujeme rozsáhlý systém rozšířených záruk / dokoupení delší záruky / až 30 dní na vrácení zboží / expresní vyřízení reklamací v prvních 30 dnech od nákupu.

Výhodné ceny zboží. Největší kamenná prodejna v Banské Bystrici na osobní odběr zboží. Možnost vrácení zboží / odstoupení od smlouvy i pro právnické osoby.

Here is my page – zehlicka, žehlička, [1]

References

  1. ^ zehlicka, žehlička, (Zehlicky.Korox.sk)

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.