Vážení příznivci blogu vydavatelství Eugenika ,

prošel první rok naší činnosti, který jste ocenili svou pozorností a vaše návštěvnost se stala pro nás příkazem dne (viz ZDE ). Přinášet stále nové a lepší informace, dokumenty, tipy a rady na cestě rozvoje osobnosti. Jsme hrdí na to, že v dobách tupé a otravné reklamy jsme vás od tohoto fenoménu uchránili tím, že veškeré nemalé náklady spojené s provozem blogu a internetové televize Eugenika.TV [1] jsou hrazeny z prodeje knih a doplňkového zboží. Vždy jsme byli za úctu a čestnost v jednání. Bohužel rok 2012 začíná jasně dělit plevy od zrn a tam kde se kácí les, mohou třísky poranit i nevinného. Stalo se! Sít knihkupectví Panta Rhei a firma TK Belimex , která zásobuje sít prodejen TK Libri , nám dlouhodobě neplatí za knihy, které již prodali a přijali za ně peníze … V konečném důsledku to pro nás znamená, že vy si v dobré víře, že jsme vás inspirovali, koupíte knihy v uvedených prodejních sítích, ale peníze za ně do Eugenika nedorazí. Toto se děje dlouhodobě a daný stav je pro nás už těžko udržitelný. Proto jsme se dostali až k tomu, že buď se zvýší prodej knih přes náš e-shop [2] a naše prodejny / adresy a kontakty najdete na www.eugenika.sk [3] – Prodejny /, nebo zanikne blog, časopis MOTIVACE pro lepší život neuzří světlo světa a zastaví se vydávání knih. Proto vás prosíme, kupujte si naše knihy a doplňkové zboží přímo v našem e-shopu [4] nebo v našich prodejnách. Každému zájemci pošleme zdarma katalog knih a ukázkové číslo časopisu Motivace pro lepší život na jím uvedenou adresu.

Zároveň v této době intenzivně pracujeme na zcela novém e-shopu, který nahradí náš starý. Poskytne přehledné rozdělení naší nabídky na Knihy, Doplňkový zboží a Léčení. Zjednoduší objednávání, nabídne různé možnosti zajímavých slev a způsoby doručení až k Vám. Jednoduše, přehledně a za zajímavé ceny. Spuštění nového e-shopu bude spojeno s velmi zajímavými akciovými cenami pro prvních zákazníků. Sledujte, prosím, náš blog, kde vás budeme informovat o datu jeho spuštění do provozu.

Knihy vám v těchto dnech poskytujeme, při nákupu přes e-shop, s výraznými slevami v akci LETNÍ ČTENÍ [ 5] . V prodejnách v Bratislavě, Košicích a Banské Bystrici si můžete nakoupit se slevou 10% na veškeré zboží . Můžeme na blogu otevřít poradnu, ve které budete sdílet myšlenky z našich knih a tím se obohacovat navzájem. Každá z našich knih sice učí rozvoji osobnosti a preferuje sebepoznání, čili růst osobnosti, ale cílem života je a vždy bylo, pochopit Jednotu. To, že tvoříme celek a jsme jeden na druhém závislí. Takže, aby blog a naše další činnost mohla dále fungovat, podpořte nás koupí knih a doplňkového zboží přímo u nás. Za podporu Vám upřímně děkujeme.

Pokud máte ještě nějaký nápad, rádi ho přivítáme. Každá komunikace podporuje spolupráci a vytváří strategii rozvoje.

Krásné sdílení a radost ze společného díla přeje redakce

*


***

References

  1. ^ Eugenika.TV (www.2012rok.sk)
  2. ^ e-shop (www.eugenika.vasadomena.sk)
  3. ^ www.eugenika. cz (www.eugenika.sk)
  4. ^ e-shopu (www.eugenika.vasadomena.sk)
  5. ^ LETNÍ ČTENÍ (www.eugenika.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.