Original article

Televize JOJ od úterý 21. ledna startuje s vysíláním nového seriálu Vdova – propaguje ho pod smělým sloganem „viditelně jiný seriál“. Jde o adaptaci nizozemské předlohy Penoza, která je známá také v Americe. Tam seriál diváci sledovali pod názvem Red Widow.

Michaela Čobejová

Herečka Michaela Čobejová.

Autor: TV JOJ

V české verzi se objeví Michaela Čobejová v roli mafiánské dcery Tamary Vicenová, která prý musí čelit nechtěné pochybné budoucnosti. Po smrti svého manžela (Marián Miezga) se ocitá v nelehké situaci. Musí doručit drogovou zásilku Schillerovi – vlivnému muži z podsvětí (Juraj Rašla). Protože každý dluh musí být splacen. I ten, který Tamara zdědila.

Podle televize JOJ je Vdova výjimečný seriál z mafiánského prostředí odrážející nejen praktiky podsvětí, ale také hodnoty rodiny a matky, která udělá vše pro to, aby ochránila své děti. Michaela Čobejová se po dvou letech vrací na televizní obrazovky jako hlavní postava Tamara Vicenová, která dává možnost vyniknout její hereckému potenciálu.

Televize JOJ tvrdí, že přináší dramatický seriál s kriminální zápletkou, na jaký si dosud netroufla žádná televize. Nejenže poukazuje na realitu běžného života mafiánské rodiny, ale zachovává hodnoty, které jsou v dnešní době nejdůležitější. Támaře nejde jen o to, jak vydělat peníze, ale řeší zejména otázku, jak přežije další den. Při zásadních existenčních otázkách není prostor na smutek za milovaným manželem. Hlavní hrdinka v tem však není sama. Pomáhá její sestra (Rebeka Poláková) i policie spolu s vyšetřovatelem Ostrovského (Milo Král).

Vedle hlavní postavě se rozvinou příběhy dalších postav – mafiánského bose Schillera, ruské Mafiánka Jeleny (Elena Podzámska) či rodinné soužití otce (Vladimír Černý) a jeho krásné mladé milenky (Barbora Žilecký). V seriálu se objeví i další mladí nadaní herci – Rebeka Poláková, Milan Ondrík a další. Osudy Vdovy lze sledovat na JOJ vždy v úterý o 21.20 h.

© AUTORSKÁ PRÁVA VYHRAZENA

References

  1. ^ kse (koktail.pravda.sk)

doručení zásilek – Google News

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.