M.G.M. Express, s.r.o.

M.G.M. Express je spediční společnost, která byla založena v roce 2009 s jasným cílem etablovat se na trhu expresních zásilek, které jsou časově kritické a termínované. Naším cílem není být největšími, ale nejlepšími na trhu, za Čo říkají fakta. V roce 2011 měla společnost více než 2500 zákazníků převážně ze západní a střední Evropy, z různých průmyslových odvětví, pro které jsme uskutečnili více než 15. 600 expresních zásilek s výsledkem Top A1. Naši klientelu tvoří převážně zákazníci z automobilového průmyslu, pro které je důležité mít partnera, na kterého se mohou naslepo spolehnout a vědí, že jejich zboží je v našich rukách bezpečně a zodpovědně dodaný. Máme více než 300 smluvních partnerů s vozovým parkem po celé Evropě, proto jsme schopni rychle a precizně reagovat na Vaši nabídku.

Více než 1000 připravených aut po celé Evropě * 24 hodin denně * 365 dní v roce * od 90 min. do 120 min. (Podle typu auta) připraven plnit a pomáhat v plném nasazení i ty nejtěžší požadavky našich zákazníků * Slova „to se nedá“ my neznáme, vždy najdeme řešení.

Společnost začala své působení otevřením sídla společnosti na počátku roku 2009 v Trebišově. V roce 2011 společnost M.G.M. Express podepsala partnerství se silnou společností působící na ruském trhu, a tím vznikla nová pobočka firmy se sídlem v Košicích, s možností skladování se zaměřením na východní Evropu, Balkán a Rusko.

Budujeme dynamickou společnost, která se každý den přizpůsobuje potřebám našich zákazníků, abychem jim pomohli k dosažení jejich cílů a úspěchů na trhu. Naším záměrem a cílem je být ještě blíže k našim zákazníkům.

přepravní společnost

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.